عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

ايستادگي بر آرمان‌ها راز بزرگي ملت ايران است

ايستادگي بر آرمان‌ها راز بزرگي ملت ايران است
جمعه 29 بهمن 1389  12:58 ب.ظ

جانشين فرمانده كل سپاه:
ايستادگي بر آرمان‌ها راز بزرگي ملت ايران است

خبرگزاري فارس: جانشين فرمانده كل سپاه با اشاره به رازهاي موفقيت ايران اسلامي گفت: ايستادگي بر آرمان‌ها راز بزرگي ملت ايران است.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، پنج‏شنبه شب حسين سلامي در يادواره دو هزار و 700 شهيد شهرستان ري با اشاره به پيشرفت‌هاي ايران اسلامي اظهار داشت: خورشيد انقلاب هر روز از مشرق طلوع به‌وسط عالم منتقل مي‌شود و شعاع بيشتري را روشني مي‌بخشد.
جانشين فرمانده كل سپاه به ايستادگي ملت ايران در مقابل دشمنان نظام اشاره كرد و گفت: ملت غيور ايران اسلامي اجازه ندادند دشمن اراده خود را به ما تحميل كند بلكه ملت ايران اراده خود را به آنها تحميل كرد.
وي در ادامه با بيان اينكه ايران از دوران جنگ با پيروز بيرون آمد، افزود: با توجه به اينكه ايران اسلامي با تلاش و مجاهدت‌هاي جوانان و ملت غيور خود از صحنه جنگ با پيروزي بيرون آمد ولي پس از آن نيز دشمن دست بر نداشت و جريان نبرد حق و باطل ادامه به اشكال مختلف تحريم، تهاجم فرهنگي و ... ادامه يافت اما ملت ايران با عزت ايستادگي كردند.
سلامي با اشاره به اينكه راه بزرگي ملت ما ايستادگي است، تاكيد كرد: ملت ما ياد گرفته‌اند كه راز پيشرفنت ما مقاومت در برابر دشمنان است، هر وقت در مقابل ما خطري را اعمال كنند مردم مي‌ايستند و عقب نمي‌نشينند و استوارتر مي‌شوند.
جانشين فرمانده كل سپاه خاطرنشان كرد: امروز دشمن پريشان‌ترين شرايط خود را دارد ولي سيع مي‌كند خود را مقتدر نشان دهد، دشمنان نظام با تهاجم فرهنگي و ... جنگ فرهنگي را آغاز كردند و مي‌خواستند جوانان ما را از روح اسلامي تهي كنند و آنها به دنبال از بين بردن شخصيت ما هستند.
وي ادامه داد: آمريكايي‌ها و عمال منطقه‌اي آنها همواره خواب فتنه را عليه ابن ملت را ديدند اما در همه صحنه‌ها شكست خوردند.
سلامي بيان كرد: با هوشياري و اتكا مردم به چشمه نور و سعادت و ولايت امر همواره توطئه‌هاي دشمنان خنثي شد اما دشمن سيع كرد جنگ را از بيابان به خيابان و خانه‌ها منتقل كند.
جانشين فرمانده كل سپاه عنوان كرد: دشمن تمام توان خود در زمينه‌هاي نظامي، سياسي، اقتصادي و ... را در قبال جمهوري اسلامي ايران به كار برد ولي حاصل آن برايش جز نااميدي چيز ديگري نبود.
وي در ادامه تاكيد كرد: امروز خورشيد عالم تاب انقلاب در وسط آسمان ايستاده و پژواك صداي ما همه بلاد اسلامي را در برگرفته است و صداي حق مردم جهان عليه ديكتاتور بيشتر شده است.
سلامي با اشاره به شكست‌هاي پي‌درپي آمريگا گفت: آمريكا طي عملياتي در كمتر از 48 ساعت لبنان را از دست داد، ‌با يك هفته مقاومت مردم تونس آن سياست كهنه آمريكا در تونس متزلزل شد و با 18 روز فرياد بخشي از مردم مصر خيمه بزرگ آمريكا در جهان اسلام فرو ريخت.
جانشين فرمانده كل سپاه با اشاره به وضعيت كنوني آمريكا تاكيد كرد: آمريكا در حال حاضر با اقتصاد ورشكسته روبرو است و بدهكارترين كشور آمريكاست باتوجه به اينكه بزرگ‌ترين اقتصاد را دارد و امروز آمريكايي‌ها احساس مي‌كنند تكه‌گاه حيات خود را از دست داده‌اند و آنها كه آرزوي نيل تا فرات را داشتند امروز براي جلوگيري از نفوذ يك تفكر حزب‌الله ديوارهاي عظيم بتني مي‌كشند و امروز هيچ توان مقابله را ندارند و دنيا قدرت آنها را محك زده است.
وي افزود: آمريكايي‌ها در حالي كه هزاران هزار ميليارد تومان در عراق هزينه كردند اما امروز صحنه عراق به دست دوستداران ايران اسلامي است و در افغانستان نيز حاكم اين كشور به سمت مواضع ايران است. آمريكايي‌ها هرچقدر در منطقه هزينه مي‌كنند برعكس آن نتيجه به نفع ايران است.
سلامي با بيان اينكه دشمن به دنبال پاتك است، گفت: فتنه‌اي كه در 25 بهمن ماه شكل گرفت اوج قدرت‌نمايي اسرائيل و عمال داخلي آنها بود، اينها فكر مي‌كردند، با فوت كردن چند نفر مي‌توانند خورشيد را خاموش كنند.
جانشين فرمانده كل سپاه تصريح كرد: در 22 بهمن درياي مواج انسان‌هاي مشتاق مومن سراسر خيابان‌هاي ايران را پر از طراوت كرده بود و آنها مي‌خواستند با يك حركت بدلي تعدادي آهن پاره را مقابل جواهر قرار دهند و معاوضه كنند ولي بايد بدانند اينجا ايران است، سرزمين كساني كه از تاريخ درس گرفته‌اند كه اگر حريم ولايت را ترك كنند عاشورا رخ مي‌دهد.
وي عنوان كرد: مردم ما عاشورايي هستند و عاشورا اتفاق افتاد كه امروز مردم دست گوهر ولايت را بگيرند كه دشمن به آرزوهاي شيطاني خود نرسد. امروز ما در نبرد سختي هستيم اما از هميشه مقتدرتر هستيم.
سلامي خاطرنشان كرد: سران فتنه در حال حاضر با دل بستن به تعدادي طرفدار نادان و رسانه‌هاي غربي فكر مي‌كنند موفق مي‌شوند اما اينها چيزي جز ننگ و ثبت شدن نام آنها به نام سران خيانت كار چيزي ندارند.
جانشين فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اظهار داشت: ملت ايران امروز خط جبهه ضد انقلاب را از هزاران كيلومتر آن سوي مرزها به روشني مي‌بينند. مردم ما هوشيار هستند و طومار اين قدرت‌هاي بزرگ را در هم مي‌پيچينند.
وي بيان داشت: فتنه‌گران بدانند صبر مردم زياد است، اما نبايد خودشان را در معرض خشم آنها قرار دهند چرا كه طومار زندگي آنها به دست مردم غيور ايران پيچيده مي‌شود.
جانشين فرمانده كل سپاه در پايان با بيان اينكه ما راز حياتمان را يافته‌ايم، تاكيد كرد: همراه بودن، وفادار بودن به امامت و ولايت و مقاومت در برابر دشمنان بزرگ راز حيات ما ست.
اين گزارش حاكي است: يادواره دو هزار و 700 شهيد شهرستان ري با حضور خانواده معظم شهدا، حسين سلامي جانشين فرمانده كل سپاه انقلاب اسلامي، فرماندهان نظامي و انتظامي، امت حزب‌الله و شهيدپرور شهرستان ري و مسئولان اين شهرستان در مصلاي بزرگ ري برگزار شد و طي اين مراسم صابر خراساني در مدح شهدا و امام زمان(عج) اشعار خود را قرائت كرد و سعيد حداديان نيز در مدح اهل بيت عصمت و طهارت صلوات الله عليهم اجمعين به مديحه‌سرايي پرداخت.
در پايان اين مراسم نيز از خانواده شهدا به‌ويژه خانواده‌هايي كه چند شهيد را تقديم ايران اسلامي كردند تجليل به‌عمل آمد.
يادواره ياوران آفتاب به همت نهادها و ادارات شهرستان ري در فضايي معنوي و با حضور پرشور امت شهيدپرور، حزب‌الله، بصير و هميشه در صحنه شهرستان ري در مصلي بزرگ ري در آستان حضرت عبدالعظيم الحسني (ع) برگزار شد.
انتهاي پيام/خ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها