عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بزرگ‌ترين سرمايه قزوين در حوزه موسيقي مخاطبان آن است‌

بزرگ‌ترين سرمايه قزوين در حوزه موسيقي مخاطبان آن است‌
جمعه 29 بهمن 1389  12:58 ب.ظ

رئيس انجمن موسيقي استان قزوين:
بزرگ‌ترين سرمايه قزوين در حوزه موسيقي مخاطبان آن است‌

خبرگزاري فارس: رئيس انجمن موسيقي استان قزوين گفت: يكي از بزرگ‌ترين سرمايه‌هاي قزوين در حوزه موسيقي، مخاطبانش است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، محمد وكيلها در مراسم اختتاميه دومين جشنواره موسيقي استان قزوين كه در سالن اجتماعات كتابخانه امام خميني (ره) قزوين برگزار شد، اظهار داشت: فاصله بين برگزاري دو جشنواره فاصله زيادي بود كه در هنر به ويژه هنر موسيقي از بذر تا ميوه فاصله زيادي وجود دارد.
وي ادامه داد: بذر اين موضوع نيز در سال 81 كاشته شد و به تدريج نهال شد و امروز ثمر داد و قدرشناس اين ثمر هستيم و در اين خصوص از مديركل فرهنگ و ارشاد و معاون فرهنگي ارشاد استان تشكر مي‌كنيم.
رئيس انجمن موسيقي استان قزوين با تقدير از مخاطبان اين جشنواره و كنسرت‌هاي موسيقي تصريح كرد: يكي از بزرگترين سرمايه‌هاي قزوين در حوزه موسيقي مخاطبانش است و اگر كساني مانند شجريان، عليزاده و سالار عقيلي به قزوين مي‌آيند به بركت وجود اين مخاطبان است.

حاشيه‌هاي دومين جشنواره موسيقي استان قزوين:

* دومين جشنواره موسيقي استان قزوين يك ساعت با تأخير آغاز شد و با توجه به كوچك بودن فضاي سالن و استقبال هنرمندان حوزه موسيقي از اين جشنواره، عده‌اي مجبور بودند كه ايستاده برنامه را دنبال كنند.
يكي از دست‌اندركاران برگزاري مراسم اجازه نشستن به افراد در چهار رديف صندلي در قسمت جلوي سالن را نمي‌داد و دليل آن نيز اينگونه مطرح مي‌شد كه اين قسمت متعلق به مسئولان و ميهمانان ويژه مراسم است در حالي كه روي برخي از صندلي‌هاي اين رديف‌ها، خانم‌هايي نشسته بودند كه به نظر مي‌رسيد از اقوام برگزار كنندگان اين مراسم هستند و اين اقدام موجب ناراحتي برخي از شركت‌كنندگان در اين جشنواره شد.
با توجه به كوچكي سالن عده‌اي نيز مجبور شدند در بيرون سالن از طريق تلويزيوني كه مراسم را پخش مي‌كرد، تماشاگر مراسم اختتاميه دومين جشنواره موسيقي استان قزوين باشند.

* مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قزوين به عنوان نخستين سخنران مراسم به مسكوت ماندن اين جشنواره به مدت 9 سال اشاره كرد و گفت: اينكه جشنواره 9 سال مسكوت مانده بود سئوال برانگيز است كه اشكال اول آن به خود ماست و امسال اين غفلت جبران شد و جشنواره برگزار شد.

* داوري اين جشنواره را سيد حسين ميثمي، محمد وكيلها و اسحاق چگيني برعهده داشتند كه با توجه به رقابت 9 گروه موسيقي، از سعيد ميرزاده از گروه موسيقي فارابي، مهدي مهدي آبادي از گروه هبوط، سعيد رضا دولت زارعي از گروه پرهون، فرشيد كاكاوند از گروه طرز، رضا سميعي از گروه فارابي، مهدي مبشري از گروه هبوط، عباس حاج سيد ابوترابي از گروه هورخش، سعيد رفيعي از گروه فرياد، مهدي تيموري از گروه رها و فريدون محمد بيگي سرپرست گروه سما در اين جشنواره تقدير شد.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها