عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كارشناسان فرهنگي وارد محيط‌هاي مجازي شوند‌

كارشناسان فرهنگي وارد محيط‌هاي مجازي شوند‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:00 ب.ظ

مديركل فرهنگي سازمان تبليغات:
كارشناسان فرهنگي وارد محيط‌هاي مجازي شوند‌

خبرگزاري فارس: مديركل امور فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي گفت: كارشناسان فرهنگي موظف هستند تا آسيب‌ها، معضلات و نيازهاي شهرستان خود را بررسي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شاهرود، حجت‌الاسلام سيداسماعيل حسيني صبح امروز در جمع كارشناسان فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي استان سمنان كه در شاهرود برگزار شد، افزود: تمام كارشناسان فرهنگي بايد ماموريت سازمان را بشناسند، وضعيت مطلوب سازمان را ترسيم كنند و بدانند راه نيل به آن كدام است.
وي با انتقاد از اينكه ما از غرب خيلي عقب هستيم، تصريح كرد: كارشناسان فرهنگي بايد به محيط مجازي دسترسي داشته باشند و اطلاعات و آگاهي‌هاي خود را از وضعيت فرهنگي تمام كشورها بالا ببرد.
حسيني اظهار داشت: كارشناسي كه راه استفاده كردن از محيط مجازي را بلد نباشد يا به آن دسترسي ندارد، نمي‌تواند در محيط فرهنگي كار كند و فعاليت آن در چنين محيطي بي‌معناست.
مديركل امور فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي گفت: يك كارشناس زماني كه متن و گفته‌اي را بيان مي‌كند، بايد از تمام جوانب آن آگاهي كامل داشته باشد.
وي افزود: همچنين بايد اهداف كمي كوتاه‌مدت، ميان‌مدت و بلندمدت در هر يك از برنامه‌ها تعيين و ابتكار و اقدامات براي دستيابي به اهداف كمي مشخص شود.
حسيني اظهار داشت: كارشناس فرهنگي بايد از خود سؤال كند كه آيا براي تعيين پيشرفت سازمان در رسيدن و تحقق اهداف، ابزارهاي لازم را فراهم كرده است.
مديركل امور فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي با اشاره به راهبردهاي اين نهاد، مديريت محيط تعاملي و افزايش ظرفيت تعامل با نهادهاي غيردولتي، تشكل‌هاي ديني و مردمي، اقشار تاثيرگذار و رسانه‌هاي جمعي از جمله اين راهبردها برشمرد.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها