عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند‌

منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:00 ب.ظ

رئيس اداره تبليغات اسلامي سمنان:
منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند‌

خبرگزاري فارس: رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان گفت: انتظار حلقه ارتباط شيعه با امام معصوم (عج) و آمادگي جوهر اصلي آن است و منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت‌الاسلام امين صادقي صبح امروز در نشست بررسي مهدويت و انتظار در سمنان اظهار داشت: وظيفه منتظران، شور در سر داشتن و آماده بودن براي قيام و ظهور مهدي (عج) است.
وي تصريح كرد: انسان منتظر بايد به عدالت، تقوا و پارسايي مجهز باشد، زيرا پيرو واقعي و صديق حضرت ولي‌عصر (عج) كسي است كه رفتار و مكتب را الگوي عملي خود قرار دهد.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان گفت: منتظر واقعي بايد به سهم خود در راه اصلاح جامعه و استقرار عدالت و رفع ظلم و ستم بكوشد.
صادقي اظهار داشت: انتظار زمينه‌ساز تشكيل حكومت توحيدي در سطح جامعه است و بايد بكوشيم هرچه بهتر دين اسلام را به عنوان يك دين توحيدي فراگير به جهانيان بشناسانيم.
وي با بيان خصوصيت منتظر واقعي افزود: عمل به تكاليف ديني و احكام الهي، خواندن دعاي عهد براي تقويت ارتباط با امام (عج) و جلوه‌گر شدن انتظار فرج آن حضرت در ظاهر و باطن از جمله خصوصيات فرد منتظر است.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان خاطرنشان كرد: منتظر واقعي در زمان غيبت آن بزرگ مرد، از نائب بر حقش يعني حضرت خامنه‌اي به خوبي اطاعت مي‌كند و هميشه گوش به فرمان ايشان است.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان همچنين گفت: مداحان از افراد تاثيرگذار در برنامه‌هاي فرهنگي و ديني هستند و به همين جهت بايد نسبت به ارتقاي معلومات آنان اقدامات اساسي صورت گيرد.
صادقي افزود: تشكيل جلسات مستمر و منظم، شناسايي مداحان و حفظ و نگهداري پرونده‌هاي آنها از جمله وظايف كانون مداحان است.
وي تصريح كرد: دشمن امروز تلاش مي‌كند تا با بهره‌گيري از امكانات فراوان و وارد كردن هجمه‌هاي مختلف، مردم و به خصوص جوانان را نسبت به مسائل ديني و مذهبي بدبين كند.
صادقي بيان داشت: بايد با برگزاري دوره‌هاي آموزشي لازم، سطح معلومات تشكل‌هاي ديني را بالا برد.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان تغذيه فكري مداحان در ارتقاي سطح علمي و معرفتي مداحان را بسيار لازم دانست و تاكيد كرد: تغذيه فكري مداحان، برگزاري كلاس‌هاي مختلف آموزشي و توزيع كتب معتبر در بين مداحان از جمله برنامه‌هاي اداره تبليغات اسلامي در افزايش سطح علمي مداحان است.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها