عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: هر کس به شایستگی در حقّ خانواده‌اش نیکی کند، خداوند بر عمرش می‌افزاید. الکافی، ج8، ص219

منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند‌

منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:00 ب.ظ

رئيس اداره تبليغات اسلامي سمنان:
منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند‌

خبرگزاري فارس: رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان گفت: انتظار حلقه ارتباط شيعه با امام معصوم (عج) و آمادگي جوهر اصلي آن است و منتظر واقعي به هر شكلي از ولايت فقيه پيروي مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت‌الاسلام امين صادقي صبح امروز در نشست بررسي مهدويت و انتظار در سمنان اظهار داشت: وظيفه منتظران، شور در سر داشتن و آماده بودن براي قيام و ظهور مهدي (عج) است.
وي تصريح كرد: انسان منتظر بايد به عدالت، تقوا و پارسايي مجهز باشد، زيرا پيرو واقعي و صديق حضرت ولي‌عصر (عج) كسي است كه رفتار و مكتب را الگوي عملي خود قرار دهد.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان گفت: منتظر واقعي بايد به سهم خود در راه اصلاح جامعه و استقرار عدالت و رفع ظلم و ستم بكوشد.
صادقي اظهار داشت: انتظار زمينه‌ساز تشكيل حكومت توحيدي در سطح جامعه است و بايد بكوشيم هرچه بهتر دين اسلام را به عنوان يك دين توحيدي فراگير به جهانيان بشناسانيم.
وي با بيان خصوصيت منتظر واقعي افزود: عمل به تكاليف ديني و احكام الهي، خواندن دعاي عهد براي تقويت ارتباط با امام (عج) و جلوه‌گر شدن انتظار فرج آن حضرت در ظاهر و باطن از جمله خصوصيات فرد منتظر است.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان خاطرنشان كرد: منتظر واقعي در زمان غيبت آن بزرگ مرد، از نائب بر حقش يعني حضرت خامنه‌اي به خوبي اطاعت مي‌كند و هميشه گوش به فرمان ايشان است.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان همچنين گفت: مداحان از افراد تاثيرگذار در برنامه‌هاي فرهنگي و ديني هستند و به همين جهت بايد نسبت به ارتقاي معلومات آنان اقدامات اساسي صورت گيرد.
صادقي افزود: تشكيل جلسات مستمر و منظم، شناسايي مداحان و حفظ و نگهداري پرونده‌هاي آنها از جمله وظايف كانون مداحان است.
وي تصريح كرد: دشمن امروز تلاش مي‌كند تا با بهره‌گيري از امكانات فراوان و وارد كردن هجمه‌هاي مختلف، مردم و به خصوص جوانان را نسبت به مسائل ديني و مذهبي بدبين كند.
صادقي بيان داشت: بايد با برگزاري دوره‌هاي آموزشي لازم، سطح معلومات تشكل‌هاي ديني را بالا برد.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان تغذيه فكري مداحان در ارتقاي سطح علمي و معرفتي مداحان را بسيار لازم دانست و تاكيد كرد: تغذيه فكري مداحان، برگزاري كلاس‌هاي مختلف آموزشي و توزيع كتب معتبر در بين مداحان از جمله برنامه‌هاي اداره تبليغات اسلامي در افزايش سطح علمي مداحان است.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها