عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تمام اطلاعات در شهر الكترونيك ثبت شده است

تمام اطلاعات در شهر الكترونيك ثبت شده است
جمعه 29 بهمن 1389  01:01 ب.ظ

پدر فناوري اطلاعات ايران:
تمام اطلاعات در شهر الكترونيك ثبت شده است

خبرگزاري فارس: پدر توسعه فرهنگي فناوري اطلاعات ايران گفت: تمام اطلاعات در شهرهاي الكترونيك ثبت و ضبط شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از گرمسار، علي‌اكبر جلالي صبح امروز در بزرگ‌ترين مانور تخصصي برق با عنوان «مانور وحدت» در استان سمنان كه در منطقه شه‌سفيد گرمسار به منظور آمادگي و مقابله با حوادث غيرمترقبه برگزار شد، اظهار داشت: با راه‌اندازي شهرهاي الكترونيك، تمام شهروندان امكان مشاهده اين مانورها را با تلفن همراه دارند.
وي ادامه داد: تمام اطلاعات در شهر الكترونيك ثبت و ضبط شده و همه مي‌توانند در انتقال دانايي مشاركت فعالي داشته باشند.
پدر توسعه فرهنگي فناوري اطلاعات ايران اظهار داشت: تا پنج سال آينده، زندگي سنتي كنار رفته و مجبوريم وارد شهر الكترونيك شده و بهتر است كه با فرهنگ بومي در اين عرصه گام برداريم.
جلالي همچنين از اجراي مانور تخصصي برق در استان سمنان ابراز خرسندي و بر ايجاد و ارتقاي روحيه و فرهنگ اجراي مانورهايي از اين دست در تمام بخش‌هاي استان تاكيد كرد.
فرماندار شهرستان گرمسار نيز در اين مراسم با اشاره به اينكه بايد از نظر علمي، فني، امكانات، قابليت‌ها و تمامي جنبه‌ها خود را براي شرايط بحراني آماده نگه داريم، بيان داشت: حفظ وحدت و انسجام به عنوان يك ضرورت در دستيابي به اهداف مطرح است و مديريت حوادث و بلايا از نكات بارز و اساسي محسوب مي‌شود.
سيدمحمد ميربزرگي از مجموعه مديريت و كاركنان شركت توزيع برق استان سمنان در خصوص اجراي اين مانور بزرگ تقدير كرد و گفت: با برگزاري اين قبيل مانورها، بايد با وحدت و همت به گونه‌اي عمل كنيم كه استان سمنان سرآمد در مقابله با حوادث احتمالي باشد.
مديركل دفتر مديريت بحران استانداري سمنان نيز در اين نشست با بيان اينكه امروزه كوچك‌ترين حادثه ابعادي جهاني پيدا خواهد كرد، يادآور شد: حوادثي كه رخ مي‌دهد را مي‌توان با سرعت عمل و بهره‌گيري از تكنولوژي نوين و عوامل مختلف در اين حوزه مديريت كرد.
احمد طاهري با اشاره به اينكه اجراي مانورهاي عملياتي براي محك زدن ميزان آمادگي دستگاه‌هاي اجرايي در مواجهه با بحران‌هاي احتمالي است، گفت: انجام اين مانور بزرگ تخصصي، نشان از اهتمام مجموعه صنعت توزيع برق استان سمنان به اين امر خطير بوده و قابل توجه و قدرداني است.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها