عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر افتتاح شد‌

نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر افتتاح شد‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:01 ب.ظ

با حضور دبير هيئت دولت:
نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر افتتاح شد‌

خبرگزاري فارس: در آييني با حضور مسئولان و مردم نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر در تنگستان افتتاح و به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهرم، رئيس بنياد مسكن تنگستان صبح امروز در اين آيين گفت: پروژه مسكن مهر يكي از بركات دولت كريمه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است كه با اجراي آن در دولت خدمتگزار شاهد حل مشكل مسكن اقشار كم درآمد و همچنين كنترل قيمت مسكن شده است.
مهدي احمدي با بيان اينكه پروژه مسكن مهر شهر اهرم در سه فاز در حال اجرا است، تصريح كرد: در مجموع سه فاز اين پروژه 130 واحد مسكوني با اعتبار 28 ميليارد و 800 ميليون ريال در زير بنايي به مساحت 12 هزار متر مربع از سال 88 آغاز شد است.
احمدي افزود: فاز نخست اين پروژه در 33 واحد در سه طبقه با اسكلت بتني، با زيربناي 2 هزار و 700 متر مربع و با اعتبار 6 ميليارد و 600 ميليون ريال به دست دبير هيئت دولت افتتاح شد و به بهره‌برداري رسيد.
وي همچنين اظهار داشت: روند عمليات اجرايي احداث 100 واحد مسكن خيرين مسكن ساز شهر اهرم نيز مطلوب است و 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.
احمدي در ارتباط با احداث مسكن محرومان در بخش دلوار نيز گفت: عمليات اجرايي احداث 48 واحد مسكن محرومان در شهر دلوار با هدف حمايت از اقشار محروم و بي سرپناه، در زميني به مساحت 2 هزار و 300 متر آغاز شده است.
وي با بيان اينكه اين پروژه در مدت 9 ماه احداث مي‌شود، اظهار داشت: هرينه تمام شده مسكن محرومان 250 ميليون ريال است كه بخشي سهم‌ آورده متقاضي، بخشي از محل نيم درصد سود بانك‌ها و ما بقي از اعتبارات مسكن مهر تامين مي‌شود.
رئيس بنياد مسكن تنگستان خاطرنشان كرد: در اجراي پروژه مسكن مهر انفرادي در دو شهر اهرم و دلوار نيز تا كنون به 250 نفر، تسهيلاتي برابر با 50 ميليارد ريال پرداخت شده است.
وي اضافه كرد: در بخش مسكن روستايي نيز از 800 سهميه سال جاري تا‌كنون 950 نفر ثبت نام كرده‌اند كه از اين تعداد 420 نفر به بانك‌هاي عامل معرفي شده‌اند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها