عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر افتتاح شد‌

نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر افتتاح شد‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:01 ب.ظ

با حضور دبير هيئت دولت:
نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر افتتاح شد‌

خبرگزاري فارس: در آييني با حضور مسئولان و مردم نخستين پروژه مسكن مهر استان بوشهر در تنگستان افتتاح و به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهرم، رئيس بنياد مسكن تنگستان صبح امروز در اين آيين گفت: پروژه مسكن مهر يكي از بركات دولت كريمه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است كه با اجراي آن در دولت خدمتگزار شاهد حل مشكل مسكن اقشار كم درآمد و همچنين كنترل قيمت مسكن شده است.
مهدي احمدي با بيان اينكه پروژه مسكن مهر شهر اهرم در سه فاز در حال اجرا است، تصريح كرد: در مجموع سه فاز اين پروژه 130 واحد مسكوني با اعتبار 28 ميليارد و 800 ميليون ريال در زير بنايي به مساحت 12 هزار متر مربع از سال 88 آغاز شد است.
احمدي افزود: فاز نخست اين پروژه در 33 واحد در سه طبقه با اسكلت بتني، با زيربناي 2 هزار و 700 متر مربع و با اعتبار 6 ميليارد و 600 ميليون ريال به دست دبير هيئت دولت افتتاح شد و به بهره‌برداري رسيد.
وي همچنين اظهار داشت: روند عمليات اجرايي احداث 100 واحد مسكن خيرين مسكن ساز شهر اهرم نيز مطلوب است و 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.
احمدي در ارتباط با احداث مسكن محرومان در بخش دلوار نيز گفت: عمليات اجرايي احداث 48 واحد مسكن محرومان در شهر دلوار با هدف حمايت از اقشار محروم و بي سرپناه، در زميني به مساحت 2 هزار و 300 متر آغاز شده است.
وي با بيان اينكه اين پروژه در مدت 9 ماه احداث مي‌شود، اظهار داشت: هرينه تمام شده مسكن محرومان 250 ميليون ريال است كه بخشي سهم‌ آورده متقاضي، بخشي از محل نيم درصد سود بانك‌ها و ما بقي از اعتبارات مسكن مهر تامين مي‌شود.
رئيس بنياد مسكن تنگستان خاطرنشان كرد: در اجراي پروژه مسكن مهر انفرادي در دو شهر اهرم و دلوار نيز تا كنون به 250 نفر، تسهيلاتي برابر با 50 ميليارد ريال پرداخت شده است.
وي اضافه كرد: در بخش مسكن روستايي نيز از 800 سهميه سال جاري تا‌كنون 950 نفر ثبت نام كرده‌اند كه از اين تعداد 420 نفر به بانك‌هاي عامل معرفي شده‌اند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها