عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ترويج و توسعه فرهنگ قرآني در كشور نيازمند همت مضاعف است‌

ترويج و توسعه فرهنگ قرآني در كشور نيازمند همت مضاعف است‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:02 ب.ظ

فرماندار ابهر:
ترويج و توسعه فرهنگ قرآني در كشور نيازمند همت مضاعف است‌

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان ابهر گفت: بايد اهميت ويژه‌اي به موضوع فرهنگ قرآني داده شود و در زمينه ترويج، توسعه و حفظ و گسترش آن هر چه در توان داريم به كار بگيريم.

به گزارش خبرگزاري فارس از ابهر، علي يوسفي در جلسه شوراي قرآني اين شهرستان با بيان اينكه يكي از مهم‌ترين مسائل روز بحث فرهنگ قرآن است، اظهار داشت: بايد اهميت ويژه‌اي به اين موضوع داده و در ترويج، توسعه و حفظ و گسترش آن هر چه در توان داريم به كار بگيريم.
وي افزود: همه مسئولان موظف هستند تا در تمام بحث‌هاي غني‌سازي قرآني اعم از روخواني‌، تفسير‌، حفظ و درك مفاهيم تلاش كنند تا با آموزش‌هاي عالي مردم و جوانان را به سوي قرآن اين منبع الهي سوق دهيم.
فرماندار شهرستان ابهر با اشاره به توطئه‌هاي دشمنان در راستاي براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران ابراز داشت: دشمن از هر فرصتي در راستاي براندازي نظام بهره گرفته و درصدد براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران است كه همگان بايد هوشيار بوده و با همت و همدلي توطئه‌هاي دشمنان را دفع كنند.
يوسفي به نقش آموزه‌هاي قرآني و ديني در زمينه دفع توطه‌هاي دشمنان اشاره و خاطرنشان كرد: بايد نوجوانان و جوانان كشور با آموزه‌هاي ديني آشنا شده و با بهره‌گيري از اين آموزه‌ها در مسير توسعه و تعالي نظام گام بردارند.
اين مسئول تصريح كرد: همگان بايد براي تحقق اين امر تلاش كرده و پدران و مادران فرزندان خود را با قرآن و آموزه‌هاي قرآني و ديني آشنا كنند.
وي با اشاره به اهميت قرآن در راستاي مقابله با جنگ نرم دشمنان گفت: بايد با توسل به قرآن و عمل به آن در راستاي مقابله با اقدامات ضد فرهنگي دشمنان تلاش كنيم.
فرماندار شهرستان ابهر با اشاره به تلاش دشمنان در راستاي ضربه زدن به اعتقادات جوانان و نوجوانان اذعان داشت: در اين زمينه همه وظيفه دارند به وظيفه خود عمل كنند.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها