عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جشن قهرماني شهيد منصوري در ليگ برتر فوتسال برگزار شد‌

جشن قهرماني شهيد منصوري در ليگ برتر فوتسال برگزار شد‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:02 ب.ظ

با حضور معاون سازمان تربيت ‌بدني؛
جشن قهرماني شهيد منصوري در ليگ برتر فوتسال برگزار شد‌

خبرگزاري فارس: جشن قهرماني تيم شهيد منصوري قرچك در ليگ برتر فوتسال با حضور معاون سازمان تربيت ‌بدني برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، جشن قهرماني تيم شهيد منصوري قرچك در دوازدهمين دوره مسابقات ليگ برتر كشور پس از پيروزي مقتدرانه اين تيم در مقابل تيم پيروزي با حضور حميد سجادي معاون سازمان تربيت‌بدني، علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال و مسئولان و پيشكسوتان ورامين در ورزشگاه هفتم تير قرچك برگزار شد.
تيم فوتسال شهيد منصوري هفته گذشته با برتري مقابل راه ساري 47 امتيازي شد و در فاصله يك هفته مانده به پايان رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال عنوان قهرماني اين مسابقات را به‌ دست آورد.
اين تيم همچنين در آخرين روز اين رقابت‌ها، ميزبان تيم پرسپوليس تهران بود و به‌ دنبال آن با برتري مقابل پيروزي جشن قهرماني تيم شهيد منصوري كه از قبل مسجل شده، برپا كرد.
هفته بيست و سوم و پاياني رقابت‌هاي فوتسال ليگ برتر با برگزاري چهار ديدار در شهرهاي مختلف پيگيري شد كه طي آن تيم‌هاي شهيد منصوري قرچك، گيتي پسند اصفهان، كيش اير قم و لبنيات ارژن فارس مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.
در حساس‌ترين ديدار تيم شهيد منصوري قرچك كه هفته گذشته قهرماني خود را در ليگ برتر فوتسال قطعي كرده بود در سالن شهداي هفتم تير قرچك به مصاف پرسپوليس رفت و توانست شكست 11 بر 2 را به اين تيم تحميل كند. با اين پيروزي تيم شهيد منصوري قرچك 50 امتيازي شد و با اقتدار ليگ برتر فوتسال را به اتمام رساند.
پس از پايان بازي جام قهرماني توسط مسئولان ورزش و فوتبال از جمله حميد سجادي معاون سازمان تربيت‌بدني، علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال و عباس ترابيان رئيس كميته فوتسال طي مراسمي به بازيكنان تيم شهيد منصوري اهدا شد.
همچنين در بازي ديگري تيم صنايع گيتي پسند اصفهان در سالن پيروزي اين شهر با نتيجه 6 بر 4 از سد علم و ادب سايپاي مشهد گذشت تا با 46 امتياز عنوان نايب قهرماني فصل جاري مسابقات ليگ برتر فوتسال را از آن خود كند.
نتايج ديدارهاي روز دوم از هفته پاياني ليگ برتر فوتسال بدين ترتيب است:
شهيد منصوري قرچك 11 - ‌پرسپوليس تهران 2
راه ساري 3 -‌ لبنيات ارژن فارس 4
صنايع گيتي پسند اصفهان 6‌ ـ علم و ادب سايپاي مشهد 4
گسترش فولاد تبريز 3 ‌ـ كيش اير قم 4
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها