عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه است‌

غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه است‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:02 ب.ظ

نماينده مردم فردوس در مجلس:
غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه است‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس با تبريك هفته وحدت گفت: غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه ملت است.

محمدكريم عابدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بيرجند اظهار داشت: امروز تنها با وحدت مي‌توانيم بر دشمن غالب شويم.
وي افزود: مسئله وحدت افتخاري است كه خداوند به ما عطا كرده و بايد همه با ايجاد وحدت از تفرقه‌افكني جلوگيري كنيم.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس با اشاره به آيه 9 سوره اسرا گفت: خداوند در اين آيه مي‌فرمايد اگر در همه حال با هم باشيد هيچ‌گاه دشمن بر شما غالب نمي‌شود.
عابدي با اشاره به نام‌گذاري هفته وحدت اظهار داشت: به روايت اهل سنت 10 ربيع‌الاول تولد پيامبر (ص) و به روايت شيعه 17 ربيع‌الاول ميلاد پيامبر (ص) است به همين دليل امام با ابتكاري جديد اين هفته را به نام هفته وحدت نام‌گذاري كردند.
وي افزود: كشورهايي كه به اين حرف امام (ره) گوشش دادند در اين راه بسيار موفق شدند و امروز با ايجاد وحدت است كه مي‌توانيم در برابر دشمن پيروز شويم.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس تصريح كرد: امروز با وحدت است كه به بسياري از مدارج علمي، هسته‌اي و فضا دست يافته‌ايم.
عابدي با بيان اينكه با تفرقه و دعوا نمي‌شود حتي يك روستا را اداره كرد، ادامه داد: در حال حاضر خراسان جنوبي وحدت بسيار خوبي دارد.
وي افزود: بايد بين وهابيت و سني فرق بگذاريم چون وهابيت يك فرقه ملعون و جزو طالبان القاعده است و بايد اين فرقه را از مملكت خود دور كنيم.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس تصريح كرد: سني‌ها جزو اسلام ناب محمدي هستند اما فرقه وهابيت جزو اسلام آمريكايي هستند و بايد از مملكت دور شوند.
عابدي يادآور شد: امروز جوانان بايد راه امام (ره)، رهبري و قانون اساسي را ادامه دهند و با ايجاد وحدت در جامعه به پيشرفت انقلاب كمك كنند.
وي در مورد فتواي اخير مقام معظم رهبري در مورد اهانت به مقدسات شيعه و سني گفت: بازتاب اين فتوا در سطح جهان بسيار عالي بود.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس يادآور شد: سفر به كردستان نيز بسيار اثر بخش بود و ايشان با فتواي خود هرگونه تفرقه‌افكني را حرام دانستند.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها