عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه است‌

غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه است‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:02 ب.ظ

نماينده مردم فردوس در مجلس:
غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه است‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس با تبريك هفته وحدت گفت: غلبه بر دشمن نيازمند وحدت همه‌جانبه ملت است.

محمدكريم عابدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بيرجند اظهار داشت: امروز تنها با وحدت مي‌توانيم بر دشمن غالب شويم.
وي افزود: مسئله وحدت افتخاري است كه خداوند به ما عطا كرده و بايد همه با ايجاد وحدت از تفرقه‌افكني جلوگيري كنيم.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس با اشاره به آيه 9 سوره اسرا گفت: خداوند در اين آيه مي‌فرمايد اگر در همه حال با هم باشيد هيچ‌گاه دشمن بر شما غالب نمي‌شود.
عابدي با اشاره به نام‌گذاري هفته وحدت اظهار داشت: به روايت اهل سنت 10 ربيع‌الاول تولد پيامبر (ص) و به روايت شيعه 17 ربيع‌الاول ميلاد پيامبر (ص) است به همين دليل امام با ابتكاري جديد اين هفته را به نام هفته وحدت نام‌گذاري كردند.
وي افزود: كشورهايي كه به اين حرف امام (ره) گوشش دادند در اين راه بسيار موفق شدند و امروز با ايجاد وحدت است كه مي‌توانيم در برابر دشمن پيروز شويم.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس تصريح كرد: امروز با وحدت است كه به بسياري از مدارج علمي، هسته‌اي و فضا دست يافته‌ايم.
عابدي با بيان اينكه با تفرقه و دعوا نمي‌شود حتي يك روستا را اداره كرد، ادامه داد: در حال حاضر خراسان جنوبي وحدت بسيار خوبي دارد.
وي افزود: بايد بين وهابيت و سني فرق بگذاريم چون وهابيت يك فرقه ملعون و جزو طالبان القاعده است و بايد اين فرقه را از مملكت خود دور كنيم.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس در مجلس تصريح كرد: سني‌ها جزو اسلام ناب محمدي هستند اما فرقه وهابيت جزو اسلام آمريكايي هستند و بايد از مملكت دور شوند.
عابدي يادآور شد: امروز جوانان بايد راه امام (ره)، رهبري و قانون اساسي را ادامه دهند و با ايجاد وحدت در جامعه به پيشرفت انقلاب كمك كنند.
وي در مورد فتواي اخير مقام معظم رهبري در مورد اهانت به مقدسات شيعه و سني گفت: بازتاب اين فتوا در سطح جهان بسيار عالي بود.
نماينده مردم سرايان، فردوس و طبس يادآور شد: سفر به كردستان نيز بسيار اثر بخش بود و ايشان با فتواي خود هرگونه تفرقه‌افكني را حرام دانستند.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها