عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سر ‌سپردگان داخلي به احتضار در‌آمدند‌

سر ‌سپردگان داخلي به احتضار در‌آمدند‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:03 ب.ظ

معاون استاندار اردبيل:
سر ‌سپردگان داخلي به احتضار در‌آمدند‌

خبرگزاري فارس: معاون سياسي و امنيتي استاندار اردبيل گفت: سر ‌سپردگان داخلي با خروش ملت در اعلام بيزاري از وجود آنها امروز به حالت احتضار افتادند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، فيروز احمدي پيش از ظهر امروز در ديدار مردمي در مسجد جامع بيله‌سوار اظهار داشت: دشمنان امروز اعم از داخلي و خارجي سعي و تلاش مضاعفي را به كار گرفته‌اند تا بتوانند انقلاب اسلامي ما را ناكارآمد جلوه دهند در حالي كه از استحكام نظام اسلامي ما بي‌خبر هستند و نمي‌دانند كه اين ملت بزرگ‌ترين پشتوانه نظام اسلامي است.
وي گفت: تلاش گسترده دشمنان ملت و انقلاب به ويژه مثلث آمريكا، انگليس و رژيم اشغالگر در محو انقلاب و عبور از نظام اسلامي با شكستي مفتضحانه مواجه شده است.
معاون استاندار اردبيل ادامه داد: اين ملت وحدت و اقتدار ملي خود را در تمام صحنه‌ها به نحو بي‌سابقه به نمايش گذاشته‌اند و هرگز نيز اجازه نمي‌دهند اين شرايط مطلوب شكننده باشد.
احمدي با بيان اين‌كه استقلال و آزادي نظام اسلامي ما هر چقدر پايه‌هايش مستحكم شده كينه‌توزي دشمنان روز افزون‌تر از گذشته است افزود: اقتدار و عزت نظام اسلامي ما هميشه براي دشمنان غير قابل تحمل و هضم معني اين حضور نيز سخت بوده است.
وي علت اين كينه‌توزي را دستاوردهاي انقلاب اسلامي به ويژه دولت نهم و دهم اعلام كرد و گفت: در هيچ مقطعي از تاريخ ملت ما شاهد خدمات ميليارد ري و سرمايه‌گذاري‌هاي عادلانه نبوده اما با روي كار آمدن دولت نهم و دهم عدالت اقتصادي و سرمايه‌گذاري در اين كشور به ويژه منطقه ما رونق گرفته است.
معاون استاندار اردبيل سفرهاي استاني رئيس جمهور را نمونه‌اي از اين حركت‌هاي عدالت‌محورانه عنوان كرد و افزود: در تمام حوزه‌ها و بخش‌ها شاهد سرمايه‌گذاري‌هاي ميلياردي در استان اردبيل و منطقه مرزي بيله‌سوار هستيم كه اميدواريم اين روند تداوم يابد.
معاون استاندار اردبيل اجراي 2 هزار و 500 پروژه با صرف اعتبار 823 ميليارد تومان، افتتاح صدها پروژه عمراني با رقم اعتباري 71 ميليارد تومان در دهه فجر را نشانه‌هايي از اين خدمات‌‌رساني دولت در استان اردبيل عنوان كرد.
وي گفت: اختصاص 150 ميليارد تومان اعتبار در مدت زمان پنج ساله در حوزه فرهنگي از اتفاقات مبارك و بي‌نظير دولت خدمتگزار است كه هر سال با 30 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري فرهنگي مي‌توانيم در اين حوزه به جهش واقعي دست يابيم.
احمدي افزود: تنها در حوزه تحول فرهنگي و اجتماعي بيش از 2 هزار برنامه نظير كاهش گرايش جوانان به اعتياد كه از ترفندهاي استكبار جهاني است، تحكيم بنيان خانواده، ايجاد نشاط اجتماعي، ارتقاي امنيت و انضباط اجتماعي تقويت وحدت و هويت ملي و ... از جمله اين برنامه‌ها و حركت‌هاست.
وي امنيت استان اردبيل و منطقه بيله‌سوار را مطلوب اعلام كرد و اظهار داشت: ريشه اين امنيت پايدار تدين و دين‌داري مردم است و ما در سايه فرهنگ عاشورا و خون شهدا و همچنين هدايت‌هاي رهبر معظم انقلاب مي‌توانيم در جايگاه ممتاز امنيت پايدار و توسعه اجتماعي قرار گيريم.
معاون استاندار اردبيل به لغو يك‌ طرفه رواديد از سوي جمهوري اسلامي ايران در مرز آذربايجان اشاره كرد و افزود: اين امر سبب شده است كه گمرك بيله‌سوار فعال‌تر از گذشته به خدمات خود براي مسافران داخلي و خارجي ادامه داده و يك رضايت مطلوب را در اين منطقه مرزي فراهم آورد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، احمدي در پايان سخنان خود از ظرفيت‌هاي گردشگري و كشاورزي منطقه را ياد‌آور شد و تصريح كرد: با راه‌اندازي راديو گردشگري و برون‌مرزي در اين منطقه مي‌توانيم به توسعه اين صنعت كمك كنيم كه در اين زمينه 20 ميليارد تومان از محل اعتبارات سفر سوم رئيس جمهور به استان اردبيل با صدا و سيما تفاهم نامه امضا كرديم تا كارها را با يك روند مناسب به پيش ببريم.
انتهاي پيام/خ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها