عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پيام خون شهدا پرهيز از تفرقه و خدمت متواضعانه به مردم است‌

پيام خون شهدا پرهيز از تفرقه و خدمت متواضعانه به مردم است‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:03 ب.ظ

تابش:
پيام خون شهدا پرهيز از تفرقه و خدمت متواضعانه به مردم است‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اردكان در مجلس‌ گفت: پيام خون شهدا پرهيز از تفرقه و خدمت متواضعانه به مردم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، محمدرضا تابش صبح امروز در يادواره شهداي بخش خرانق اردكان اظهار داشت: شهداي ما با تأسي از پيامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) براي دفاع از اسلام و ولايت و ميهن اسلامي در مقابل جبهه كفر و شرك و الحاد مردانه ايستادند و جان خويش را تقديم كردند تا اسلام و ايران پاينده و سرافراز بماند.
وي ادامه داد: شهدا سندهاي عزت و افتخار و مظلوميت اين ملت هستند كه بايد شأن آنها حفظ شود و راه آنها همواره جاودان بماند و جاودانگي اين راه در عمل به وصايا و سيره آنها و تلاش براي تحقق اهدافي است كه شهدا براي دستيابي به آن از جان خود گذشتند.
نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي بيان داشت: پيام خون شهدا، حفظ وحدت، پرهيز از تفرقه، عمل خالصانه و خدمت متواضعانه به مردم است كه اميدواريم خداوند به ما و همه مسئولان توفيق انجام آن را عطا كند.
نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي همچنين از نمايشگاه عكس و آثار شهدا و بخش اجراي ماكت‌هاي عمليات‌هاي مختلف دوران دفاع مقدس كه در حاشيه اين يادواره برپا شده بود بازديد كرد.
تابش با قدرداني از همه دست‌اندركاران برگزاري اين يادواره و نمايشگاه، به تصوير كشيدن حماسه‌ها، فداكاري‌هاي شهدا و ترسيم روحيات معنوي و عرفاني شهدا با استفاده از ابزارهاي جديد و در خدمت گرفتن ادبيات و هنر و انتقال اين مفاهيم به نسل جديد را از ضروريات جامعه امروز دانست.
وي خاطرنشان كرد: نسل جوان كه دوران جنگ را درك نكرده، بايد ترسيم شفاف و روشني از آن دوران را داشته باشد تا به عظمت روح و كار سترگي كه رزمندگان در دوران دفاع مقدس انجام دادند، پي ببرد.
به گزارش فارس؛ در مراسم يادواره شهداي بخش خرانق شهرستان اردكان، ياد و نام 41 شهيد اين بخش با حضور انبوه مردم و خانواده‌هاي معظم شهدا و مسئولان شهرستان اردكان گرامي داشته شد.
تابش در پايان اين يادواره همچنين از روستاهاي مختلف اين بخش از جمله چاه متك، درند، حاجي حسن، لطفعلي خان و ... بازديد كرد و از نزديك در جريان مسائل و مشكلات مردم اين روستاها قرار گرفت.
وي همچنين از روند احداث برخي پروژه‌ها نظير جاده دسترسي،استخرهاي ذخيره آب و .... بازديد كرد.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها