عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دشمن با جنگ سخت‌افزاري توان مقابله با ايران را ندارد‌

دشمن با جنگ سخت‌افزاري توان مقابله با ايران را ندارد‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:05 ب.ظ

معاون استاندار خراسان رضوي:
دشمن با جنگ سخت‌افزاري توان مقابله با ايران را ندارد‌

خبرگزاري فارس: معاون امنيتي ‌انتظامي استاندار خراسان رضوي گفت: دشمن با جنگ سخت‌افزاري توان مقابله با ايران را ندارد و به همين خاطر با جنگ نرم به مقابله با ما برخواسته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، ‌محمد غفاري صبح امروز در همايش شهرداران، روساي شوراي اسلامي شهرها و ادارات امور خيريه استان خراسان رضوي كه در محل موقوفه عبدالله رضوي واقع در منطقه شانديز برگزار شد با بيان اينكه بصيرت راهنما و نجات دهنده ما از جنگ نرم است ، اظهار داشت: بايد با يكپارچگي و بصيرت دشمن را شكست دهيم.
معاون امنيتي و انتظامي استاندار خراسان رضوي با اشاره به اينكه امروز كشورهاي مسلمان دنيا با الگوگيري از ما به‌دنبال نا بودي سران مستكبر خود هستند گفت: اما سران فتنه با خيال خام خود فكر مي‌كنند مي‌توانند در مقابل با ما عرض اندام كنند.
محمد غفاري با بيان اينكه امروز متاسفانه نهروانيان صفتان در برابر ولايت قد علم كرده‌اند گفت: وظيفه ما در اين برهه از زمان اين است كه خط خود را مشخص كنيم و سكوت برخي از مسئولان در شهر ها و روستاها پذيرفتني نيست.
وي با اشاره به 25 بهمن در مشهد گفت: در همان دقايق اول ما برخي از منافقين را كه در حال اطلاع رساني به دشمنان از طريق "لپ تاپ " بئدند را دستگير كرديم و امروز وقت آن رسيده است كه خط خود را مشخص كنيم.
معاون امنيتي و انتظامي استاندار خراسان رضوي با بيان اينكه مرزبندي امروز خطي بين دوستان انقلاب و سران فتنه است گفت: سران فتنه از همان ابتدا خط و جهت شان به انقلاب نمي‌خورد.
وي همچنين تصريح كرد: فتنه‌گران به عزت انسان‌ها اهانت كردند و زمينه را براي جسارت دشمنان كردند و صبر ديگر بس است.
معاون امنيتي و انتظامي استاندار خراسان رضوي اظهار داشت: در ارتباط با موقوفات ما وظيفه داريم آنها را احيا كنيم و با احياي اين موقوفات است كه مي‌توانيم فرهنگ وقف را به منظور افزايش اين سرمايه در جامعه ترويج كنيم.
معاون امنيتي و انتظامي استاندار خراسان رضوي با اشاره به اينكه وظيفه ما به عنوان متولي وقف حفظ مصلحت وقف است، گفت: بر متولي وقف حفظ مصلحت وقف واجب است و هيچكس در هر جايگاهي كه باشد مجاز به ناديده گرفتن اين مسئله نيست.
وي با بيان اينكه مال وقف نه خيرات است و نه بي‌صاحب گفت: برخي معترض هستند كه چرا اوقاف كمك نمي‌كند در واقع صاحب مال وقف يتيمان و ائمه هستند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها