عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

سازدار: تا نفس دارم عليه مخالفان ولايت فقيه شعار مي‌دهم

جمعه 29 بهمن 1389  01:05 ب.ظ

89/11/29 - 10:03
شماره:8911280596
از قانون‌شكننان و مخالفان نظام اعلام برائت مي‌كنم؛

خبرگزاري فارس: عضو فراكسيون اقليت مجلس با اعلام برائت از كساني‌كه مخالف ولايت فقيه و قانون اساسي هستند، گفت: هنگام سردادن شعار نمايندگان، در صحن علني حضور نداشتم.

سيروس سازدار نماينده مردم مرند و عضو فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با بيان اينكه خودش را به سوگند پاسداري از قانون اساسي پايبند مي‌داند، اظهار داشت: هنگامي كه نمايندگان مجلس شعار موسوي، كروبي و خاتمي اعدام بايد گردد را سر مي‌دادند بنده در صحن علني حضور نداشتم.

وي با بيان اينكه شعار عليه قانون شكننان را همواره فرياد مي‌زنم، گفت: همه بايد تابع قانون باشند، هركسي عليه نظام و ولايت فقيه اقدام كند بر عليه‌اش شعار مي‌دهم؛ عهد كرده‌ام تا زماني كه مي‌توانم نفس بكشم عليه مخالفان ولايت فقيه شعار بدهم و فرقي نمي‌كنند اين افراد چه كساني باشند.

سازدار با بيان اينكه شعار بايد همراه با عمل باشد، گفت: تحمل مقاومت عملي كه ولايت فقيه را تضعيف كند را ندارم. چراكه ولايت فقيه ستون خيمه انقلاب اسلامي است و همه بايد از ولي فقيه تبيعت كنند.

عضو فراكسيون اقليت مجلس تصريح كرد: هركس در هر مقامي عمدا و سهوا حرفي بزند و يا اقدامي بكند كه اسرائيل و آمريكا خوشحال شوند، آنرا عليه نظام جمهوري اسلامي مي‌دانم و محكوم مي‌كنم.

نماينده مردم مرند با بيان اينكه صف خود را از قانون‌شكنان جدا مي‌داند، خاطر نشان كرد: به طور قاطع مي‌گويم از قانون‌شكنان و كليه مخالفان نظام جمهوري اسلامي در داخل و خارج اعلام برائت مي‌كنم.
انتهاي پيام/ع

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 229960
دسترسی سریع به انجمن ها