عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

ضرورت تقويت حوزه اطلاع‌رساني براي مشاركت با شهرداري‌ها‌

ضرورت تقويت حوزه اطلاع‌رساني براي مشاركت با شهرداري‌ها‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:05 ب.ظ

شهردار رشتخوار اعلام كرد:
ضرورت تقويت حوزه اطلاع‌رساني براي مشاركت با شهرداري‌ها‌

خبرگزاري فارس: شهردار رشتخوار گفت: تقويت حوزه اطلاع‌رساني در روابط عمومي‌ها‌ مي‌تواند به ارتباط مستمر و ايجاد ترغيب شهروندان در مشاركت با شهرداري‌ها كمك شاياني كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، محمد مهدي عليان ظهر امروز در جمع مردم شهر رشتخوار با ذكر اينكه رسانه‌ها مي‌توانند در امر شفاف‌سازي ياري ‌رسان مديريت شهري باشند، اظهار داشت: رسانه‌ها "بستر ارتباط نزديك مجموعه مديريت شهري را با شهروندان فراهم كنند.
وي با ذكر اينكه عوارض دريافتي از شهروندان در واقع مهم‌ترين محل تامين هزينه‌هاي شهرداري است، گفت: اتكا به جرايم ساختماني، ماده 100 و درآمدهاي كاذب در پيش برد اهداف شهرداري كافي به نظر نمي‌رسد و شهرداري بايد به سمت ايجاد درآمد‌هاي پايدار جركت كند.
اين مسئول افزود: تلاش شده تا با تشكيل تيم كارشناسي موارد تقويت و بسترسازي اين مهم در شهر فراهم شود.
عليان خاطرنشان كرد: همچنين با ايجاد تسهيلات ويژه از جمله اقساط طولاني مدت با 10 الي 15 درصد تخفيف در صدور پروانه و سياست‌هاي تشويقي با همراهي شوراي شهر رشتخوار زمينه همراهي شهروندان در پرداخت عوارض شهرداري فراهم شده است.
شهردار رشتخوار تصريح كرد: روابط عمومي ها به‌عنوان پل ارتباطي بين مردم و شهرداري مي توانند در پيشبرد اهداف مديريت شهري مفيد واقع شوند.
شهردار رشتخوار همچنين اظهار داشت: هنوز نقش و جايگاه روابط عمومي‌ها در بدنه بسياري از دستگاه‌ها و شهرداري‌ها ناشناخته است.
وي افزود: همه بايد براي اعتلاي جايگاه و تقويت روابط عمومي‌ها تلاش كنيم.
شهردار رشتخوار تصريح كرد: روابط عمومي‌ها بايد روش‌هاي سنتي را كنار گذاشته و با بهره‌گيري از فناوري‌هاي نوين ارتباطي به سمت روابط عمومي مدرن و الكترونيكي گام بردارند.
شهردار رشتخوار تاكيد كرد: روابط عمومي‌ها چشمان بينا دستگاه‌هاي اجرايي و اداري هستند.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها