عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دشمنان از اقدامات موسوي و كروبي بهره‌برداري خوبي كردند

دشمنان از اقدامات موسوي و كروبي بهره‌برداري خوبي كردند
جمعه 29 بهمن 1389  01:07 ب.ظ

89/11/29 - 10:51
شماره:8911280830
مطهري در گفت‌وگو با فارس:
دشمنان از اقدامات موسوي و كروبي بهره‌برداري خوبي كردند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تهران در خصوص موضع گيري‌ برخي خواص كه موسوي و كروبي را بازيچه دست بيگانه دانسته‌اند، گفت: به هرحال دشمنان از اين موضوع بهره‌برداري خوبي كردند.

علي مطهري نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، در پاسخ به سؤالي در خصوص فتنه‌گري‌هايي كه منجر به وقوع حوادث اخير در كشور شد، اظهار داشت: قضيه 25 بهمن به هيچ وجه قابل دفاع نيست، بر اين اساس شاهد بوديم كه بسياري از خواص هم اين مسئله را محكوم كردند.

وي با بيان اينكه نبايد تصور كرد كه تمام اقدامات قبلي كه در كشور اتفاق افتاده درست است، افزود: به اعتقاد من اتفاق 25 بهمن يك بدسليقگي بود و اين حركت در وقت مناسبي انجام نشد.

نماينده مردم تهران در خصوص موضع گيري‌ برخي خواص كه موسوي و كروبي را بازيچه دست بيگانه دانسته‌اند، گفت: به هرحال دشمنان از اين موضوع بهره‌برداري خوبي كردند، به اعتقاد من اقدامات اين افراد نوعي بي‌تدبيري بود و دشمنان هم بهره‌برداري مناسب خود را از اين اقدامات انجام دادند.

وي در پايان تاكيد كرد كه اگر موسوي و كروبي حرفي هم براي گفتن داشتند، روز 25 بهمن زمان مناسبي براي راهپيمايي نبود.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها