عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست‌

تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:08 ب.ظ

نماينده مردم بجنورد در مجلس:
تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم شهرستان‌هاي بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس گفت: هرگونه تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست و دستگاه قضايي بايد سريع‌تر محاكمه آنان را آغاز كند.

موسي‌الرضا ثروتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: در حوادث اخير ماهيت جريان فتنه بر همگان و حتي خواص آشكار شد.
وي افزود: تحركات اخير موجب شد تا علاوه بر محكوميت اين حركت از سوي مردم و مسئولان نظام، بسياري از خواص نيز نسبت به اين تحركات موضع گرفته و آن را محكوم كنند.
ثروتي تصريح كرد: سران فتنه ماهيت اصلي خويش را نشان دادند و با شهادت امثال اين دو جوان مخلصي كه بي‌گناه خونشان بر زمين ريخته شد، قطعاً جريان نهضت جهاني برپايه حكومت اسلامي ادامه خواهد داشت.
وي اظهار داشت: آنچه كه مسلم است طاقت و تحمل مردم به پايان رسيده و مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند.
اين نماينده اصولگراي مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: سران فتنه با اقدام اخير خود نشان دادند كه عمله استكبار هستند و خواستند در اين شرايط حركتي براي گمراهي افكار عمومي و ايجاد روحيه ترديد در ملت‌هاي منطقه و از طرفي خوش خدمتي به آمريكا و اسرائيل انجام دهند، بنابراين زمينه اين خيانت را فراهم كردند.
وي تصريح كرد: طبيعتا اين حركت‌هاي مذبوحانه سران فتنه و اغتشاش‌گران ناشي از استيصال غربي‌ها و منافقان است.
ثروتي بيان داشت: آنها به هركاري دست مي‌زنند تا آبروهاي از دست رفته را بازگردانند و بر جناياتي كه مرتكب شده‌اند، سرپوش بگذارند و اذهان عمومي را از حركت‌هايي كه امروز در دنيا براي برپايي حكومت اسلامي اتفاق مي‌افتد، منحرف كند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها