عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست‌

تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:08 ب.ظ

نماينده مردم بجنورد در مجلس:
تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم شهرستان‌هاي بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس گفت: هرگونه تعلل در محاكمه سران فتنه جايز نيست و دستگاه قضايي بايد سريع‌تر محاكمه آنان را آغاز كند.

موسي‌الرضا ثروتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: در حوادث اخير ماهيت جريان فتنه بر همگان و حتي خواص آشكار شد.
وي افزود: تحركات اخير موجب شد تا علاوه بر محكوميت اين حركت از سوي مردم و مسئولان نظام، بسياري از خواص نيز نسبت به اين تحركات موضع گرفته و آن را محكوم كنند.
ثروتي تصريح كرد: سران فتنه ماهيت اصلي خويش را نشان دادند و با شهادت امثال اين دو جوان مخلصي كه بي‌گناه خونشان بر زمين ريخته شد، قطعاً جريان نهضت جهاني برپايه حكومت اسلامي ادامه خواهد داشت.
وي اظهار داشت: آنچه كه مسلم است طاقت و تحمل مردم به پايان رسيده و مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند.
اين نماينده اصولگراي مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: سران فتنه با اقدام اخير خود نشان دادند كه عمله استكبار هستند و خواستند در اين شرايط حركتي براي گمراهي افكار عمومي و ايجاد روحيه ترديد در ملت‌هاي منطقه و از طرفي خوش خدمتي به آمريكا و اسرائيل انجام دهند، بنابراين زمينه اين خيانت را فراهم كردند.
وي تصريح كرد: طبيعتا اين حركت‌هاي مذبوحانه سران فتنه و اغتشاش‌گران ناشي از استيصال غربي‌ها و منافقان است.
ثروتي بيان داشت: آنها به هركاري دست مي‌زنند تا آبروهاي از دست رفته را بازگردانند و بر جناياتي كه مرتكب شده‌اند، سرپوش بگذارند و اذهان عمومي را از حركت‌هايي كه امروز در دنيا براي برپايي حكومت اسلامي اتفاق مي‌افتد، منحرف كند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها