عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسئولان قضايي بدانند صبر ملت حدي دارد‌

مسئولان قضايي بدانند صبر ملت حدي دارد‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:08 ب.ظ

متحصنين مسجد اعظم قم:
مسئولان قضايي بدانند صبر ملت حدي دارد‌

خبرگزاري فارس: متحصنين مسجد اعظم قم با صدور بيانيه‌اي اعلام كردند: مسئولان قضايي بدانند صبر انقلابي ملت ايران حدي دارد و از اين رو از آنها مي‌خواهيم نسبت به دستگيري و محاكمه سران فتنه اقدام كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، در بيانيه متحصنين مسجد اعظم قم آمده است: ملت شريف مجاهد و مسلمان ايران؛ همان گونه كه در بيانيه قبلي آورديم پس از اينكه مزدوران استكبار جهاني در مصر و تونس توسط ملت‌ها سرنگون شدند خشم ديگر ملت‌ها نيز در ساير كشور‌هاي عربي برانگيخته شد و مي‌رود كه عروسك‌هاي كوكي شيطان بزرگ يكي پس از ديگري از حركت باز ايستند و به زباله دان تاريخ سپرده شوند. در اين ميان آمريكاي خيانتكار كه اين روزها پس از دريافت ضربات پي در پي، قوه عاقله‌اش را از دست داده، با به‌كارگيري بازماندگان فتنه سبز، منافقين و آتش زدن چند سطل زباله و تيراندازي به سوي مردم سعي مي‌كند مرهمي بر دل مجروح خويش بگذارد. از اين رو ما متحصنان مسجد اعظم قم به منظور تحقق اهداف ذيل دست به تحصن زده و از مسئولان خواسته‌هايمان را پي مي‌گيريم.
در ادامه اين بيانيه آمده است: مسئولان قضايي مي‌دانند صبر انقلابي ملت ايران حدي دارد. از اين رو از آنها مي‌خواهيم نسبت به دستگيري و محاكمه سران فتنه اقدام كرده و آنها را به اشد مجازاتي كه در شرع مقدس براي محاربان آمده، محكوم كنند.
در بخش ديگري از اين بيانيه تصريح شده است: امروز در ميان افكار عمومي و در محافل و مجالس، انگشت اتهام به سوي آقاي ‌هاشمي رفسنجاني و خانواده اش نشانه رفته است و بي ترديد جايگاه رفيع و مقدس رياست مجلس خبرگان جاي چنين شخصي نيست. انتصاب مجدد وي به عنوان رئيس خبرگان به اعتبار چنين مجلسي آسيب مي‌زند. از اين رو ما از خبرگان كه عصاره صلحاي ملت هستند تقاضامنديم با انتخاب شخصيتي فقيه، انقلابي و مردمي كه در شأن رياست بر خبرگان باشد و در يك كلمه همانند آيت الله مشكيني(ره) انتخاب كنند.
در اين بيانيه تاكيد شده است:‌ بسيار خرسنديم كه مجلس محترم خبرگان، موضوع فتنه را در دستور كار اجلاس آينده‌اش (اسفند سال جاري) قرار داده است. شايسته است اين مجلس ، نقش رئيس اين مجلس را كه تاكنون حاضر به محكوم كردن فتنه و فتنه گران 88 نشده است را مورد ارزيابي قرار داده و طي گزارشي آن را به اطلاع عموم برسانند.
در پايان اين بيانيه تاكيد شده است: ما متحصنين قم ضمن تشكر از همه بزرگان و علما و به خصوص توليت آستانه مقدسه حضرت معصومه سلام الله عليها و مردم شريف قم و خيل عظيم مردمي كه در سراسر كشور با متحصنان قم هم‌صدا شده‌اند از عموم ملت ايران مي‌خواهيم ضمن شركت با شكوه در راهپيمايي جمعه 29/11/89 يك بار ديگر قدرت امت حزب الله را به نمايش گذاشته و محاكمه فتنه گران را فرياد كنند. ما متحصنان مسجد اعظم قم نيز پس از شركت در نماز جمعه قم، در تظاهرات فتنه شكن شركت كرده و خواست خود را در قالب شعار‌هاي حماسي به نمايش خواهيم گذاشت. اميدواريم مسئولان محترم هر چه زودتر خواسته‌هاي به حق مردم را مد نظر قرار دهند و قلب مقدس حضرت ولي عصر (عج) و نايب برحق ايشان، ولي امر مسلمين جهان حضرت امام خامنه‌اي را مسرور كنند.كه اين بيانيه به معني پايان اعتراضات ما نخواهد بود. بي‌ترديد چنانچه فتنه گران به سزاي اعمالشان نرسند، براي تحصن و تجمعات بعدي تصميم خواهيم گرفت.
انتهاي پيام/خ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها