عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

دعوت از رئيس جمهور براي افتتاح مسكن مهر سمنان‌

دعوت از رئيس جمهور براي افتتاح مسكن مهر سمنان‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:08 ب.ظ

استاندار سمنان اعلام كرد:
دعوت از رئيس جمهور براي افتتاح مسكن مهر سمنان‌

خبرگزاري فارس: استاندار سمنان گفت: براي افتتاح طرح مسكن مهر سمنان، از احمدي‌‌نژاد و شماري از وزرا و مسئولان كشوري دعوت شده است.

عباس رهي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: از رئيس جمهوري، معاون اول وي و وزراي مسكن و شهرسازي و تعاون براي بهره‌برداري از طرح‌هاي مسكن مهر استان سمنان دعوت شده است.
رهي ادامه داد: درخواست كرده‌ايم تا رئيس جمهوري دستورات لازم را براي افتتاح طرح مسكن مهر در سمنان صادر كند و با حضور وي شاهد بهره‌برداري از اين طرح‌ها باشيم.
وي تصريح كرد: احتمال بهره‌برداري از طرح مسكن مهر سمنان بسيار زياد بوده اما اينكه رئيس جمهوري براي آيين افتتاحيه اين طرح به سمنان سفر مي‌كند يا خير، هنوز مشخص نشده است.

* سال آينده ايجاد اشتغالي در طرح مسكن مهر نداريم
رهي ادامه داد: سال آينده ايجاد اشتغالي در طرح مسكن مهر نخواهيم داشت چرا كه بسياري از اين طرح‌ها هم‌اكنون به پايان رسيده است.
رهي افزود: به همين خاطر چندان نمي‌توانيم در استان سمنان شغل ايجاد كنيم و اگر آمارهاي بالا ارائه دهيم، قطعاً گزاف خواهد بود.
وي گفت: امسال 47 هزار فرصت شغلي را در برنامه تعهد كرده بوديم كه به صورت پايدار و موقت در استان سمنان ايجاد شود و اگر طرح مسكن مهر نبود به اين آمار نمي‌رسيديم.
استاندار سمنان افزود: پيش‌بيني مي‌شود در سال آينده حدود 15 هزار فرصت شغلي را بتوانيم در استان سمنان ايجاد كنيم.
رهي ادامه داد: امسال بسيار تلاش شد تا 27 هزار شغل موقت در سمنان ايجاد شود و در سال آينده اگر طرح مسكن مهر را نداشته باشيم، بايد در مجموع روي همان 15 هزار فرصت شغلي حساب كنيم.
انتهاي پيام/غ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها