عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دعوت از رئيس جمهور براي افتتاح مسكن مهر سمنان‌

دعوت از رئيس جمهور براي افتتاح مسكن مهر سمنان‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:08 ب.ظ

استاندار سمنان اعلام كرد:
دعوت از رئيس جمهور براي افتتاح مسكن مهر سمنان‌

خبرگزاري فارس: استاندار سمنان گفت: براي افتتاح طرح مسكن مهر سمنان، از احمدي‌‌نژاد و شماري از وزرا و مسئولان كشوري دعوت شده است.

عباس رهي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: از رئيس جمهوري، معاون اول وي و وزراي مسكن و شهرسازي و تعاون براي بهره‌برداري از طرح‌هاي مسكن مهر استان سمنان دعوت شده است.
رهي ادامه داد: درخواست كرده‌ايم تا رئيس جمهوري دستورات لازم را براي افتتاح طرح مسكن مهر در سمنان صادر كند و با حضور وي شاهد بهره‌برداري از اين طرح‌ها باشيم.
وي تصريح كرد: احتمال بهره‌برداري از طرح مسكن مهر سمنان بسيار زياد بوده اما اينكه رئيس جمهوري براي آيين افتتاحيه اين طرح به سمنان سفر مي‌كند يا خير، هنوز مشخص نشده است.

* سال آينده ايجاد اشتغالي در طرح مسكن مهر نداريم
رهي ادامه داد: سال آينده ايجاد اشتغالي در طرح مسكن مهر نخواهيم داشت چرا كه بسياري از اين طرح‌ها هم‌اكنون به پايان رسيده است.
رهي افزود: به همين خاطر چندان نمي‌توانيم در استان سمنان شغل ايجاد كنيم و اگر آمارهاي بالا ارائه دهيم، قطعاً گزاف خواهد بود.
وي گفت: امسال 47 هزار فرصت شغلي را در برنامه تعهد كرده بوديم كه به صورت پايدار و موقت در استان سمنان ايجاد شود و اگر طرح مسكن مهر نبود به اين آمار نمي‌رسيديم.
استاندار سمنان افزود: پيش‌بيني مي‌شود در سال آينده حدود 15 هزار فرصت شغلي را بتوانيم در استان سمنان ايجاد كنيم.
رهي ادامه داد: امسال بسيار تلاش شد تا 27 هزار شغل موقت در سمنان ايجاد شود و در سال آينده اگر طرح مسكن مهر را نداشته باشيم، بايد در مجموع روي همان 15 هزار فرصت شغلي حساب كنيم.
انتهاي پيام/غ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها