عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اجراي طرح «در تا در» در بخش حمل و نقل مسافر‌

اجراي طرح «در تا در» در بخش حمل و نقل مسافر‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:09 ب.ظ

مديركل حمل و نقل سمنان خبر داد:
اجراي طرح «در تا در» در بخش حمل و نقل مسافر‌

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان گفت: درصدد هستيم تا طرح «در تا در» را در سمنان در بخش حمل و نقل مسافر اجرا كنيم.

داود فهندژسعدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: در اين طرح، تقاضاي سفر ثبت مي‌شود و سپس كار جابه‌جايي مسافر از در منزل مبدا تا در منزل مقصد انجام مي‌گيرد.
وي تصريح كرد: اجراي اين طرح، ورود مردم به پايانه‌هاي مسافربري را كاهش مي‌دهد و در صورتي كه مسافران از اين طرح استقبال كنند با خدمات بهتري به اجرا در خواهد آمد.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان ادامه داد: اين طرح سبب مي‌شود تا مردم در مسافرت‌ها راحت‌تر باشند و سعي مي‌كنيم كه در اجراي طرح «در تا در»، هزينه‌هاي اضافي بر مسافران تحميل نشود.

* بازرسي مستمر از مجموعه‌هاي بين‌راهي
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي سمنان گفت: مجموعه‌هاي بين‌راهي و اماكن حاشيه راه‌ها به طور منظم مورد ارزيابي و بازرسي قرار مي‌گيرند.
فهندژسعدي تصريح كرد: كارگروهي با هماهنگي سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، دانشگاه‌هاي علوم پزشكي و راه و ترابري تشكيل شده تا نسبت به انجام بازديدهاي مستمر از اين اماكن اقدام كنند.
وي اضافه كرد: با همكاري ستاد اقامه نماز استان سمنان، وضع نمازخانه‌هاي بين‌راهي نيز بررسي مي‌شود و بايد تلاش كرد تا نمازخانه‌ها در محورهاي مواصلاتي مناسب‌سازي شوند.
استان سمنان با داشتن 8 هزار و 612 كيلومتر راه شامل بزرگراه، راه اصلي، راه فرعي و راه روستايي يكي از استان‌هاي پهناور كشور است.
با بهره‌برداري از طرح‌هاي سفر رهبري و دو سفر رياست جمهوري، سمنان يكي از مترقي‌ترين استان‌هاي كشور در حوزه راه خواهد بود.
سمنان پنجمين استان وسيع كشور با طول بيش از 600 كيلومتر است كه بافت اجتماعي استان در طول اين مسير شكل گرفته است. مسافت بين شهرستان‌هاي بزرگ سمنان حداقل 100 كيلومتر بوده و در ضمن سمنان در مسير اصلي مسافرت‌هاي كشور قرار گرفته است.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها