عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خاورميانه بزرگ اسلامي در حكومت آخرالزمان اتفاق مي‌افتد‌

خاورميانه بزرگ اسلامي در حكومت آخرالزمان اتفاق مي‌افتد‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:09 ب.ظ

89/11/29 - 11:27
شماره:8911290156
سعيد قاسمي:
خاورميانه بزرگ اسلامي در حكومت آخرالزمان اتفاق مي‌افتد‌

خبرگزاري فارس: فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس با اشاره به تحولات در كشورهاي اسلامي گفت: به خواست خدا خاورميانه بزرگ اسلامي در حكومت آخرالزمان حجت حق (عج) اتفاق مي‌افتد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، پنج‌شنبه شب سعيد قاسمي در تجمع اعتراض‌آميز طلاب، بسيجيان و امت حزب‌الله در محكوميت حركت مذبوحانه 25 بهمن در صحن اصلي آستان حضرت عبدالعظيم الحسني‌ (ع) با اشاره به وقايع ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي گفت: در آغاز انقلاب اسلامي در سپاه پاسداران دو قشر وجود داشتند، يك قشر طرفدار آيت‌الله بهشتي و گروه ديگر طرفداران بني‌صدر بودند ولي ما شاهد اين هستيم كه تاكنون اين مطالب بازگو نشده است.
فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس با انتقاد از بازگو نكردن وقايع سه دهه بعد از انقلاب گفت: اين مسائل را مطرح نكردند چون اگر وقايع اين سه دهه طلايي را بگويند و از تجربه اين دوران استفاده كنيد ديگر ضربه نمي‌خوريد، اگر سخنان شهيد ديالمه عنوان مي‌شد در مي‌يافتيد كه اين شهيد بزرگوار آن زمان مي‌گفت؛ سه دهه ديگر مي‌بينيد موسوي چه ضربه‌هايي را به نظام مي‌زند.
وي در ادامه با اشاره به پيچيدگي‌هاي دوران جنگ افزود: هنوز كه هنوزه انتهاي جنگ با آن شرايط جاي سئوال است و اين روزها كه زخم ما باز مي‌شود در مي‌يابيم كه چه بوده است كه امام از قطعنامه با نام زهرنامه ياد كرد، مطالبي در آن روز پيش آمد كه در آينده روشن مي‌شود.
قاسمي با اشاره به خلع آيت‌الله منتظري از نايب امام خميني (ره) بودن، عنوان كرد: يك اعجاز ديگر شد كه نظام را بيمه كرد، در آن زمان ذر خانه حزب‌الله دو قاب عكس وجود داشت يك قاب عكس متعلق به امام بود و ديگري قاب عكسي كه براي نايب امام (ره)، آيت‌الله منتظري بود.
امام (ره) در يك شب و در عين ناباوري در پيامي كه از تلويزيون اعلام كردند خطاب به آيت‌الله منتظري فرموده بودند «علي‌رغم تلاش‌هايتان به دليل اينكه شما شيخ ساده لوحي هستيد شما صلاحيت پرچم‌داري بعد از من را نداريد».
استاد دانشگاه تاكيد كرد: در آن زمان جامعه گيج و كلافه بود و همه به دنبال اين بودند كه چه اتفاق افتاد كه امام اين موضوع را اعلام كردند و بعضي تحليل‌ها اين بود كه اين موضوع به دليل بالا رفتن سن امام و ... مطرح شده است.
عضو قواي محمد رسول‌الله (ص) براي اعزام به لبنان تاكيد كرد: در آن روز آنها كه پيروان واقعي ولايت بودند عكس آيت‌الله منتظري را پايين آوردند و تعدادي نيز تا 10 روز بعد از آن ماجرا به خود آمدند اما خيلي‌ها تا همين الان گيج هستند و بنا ندارند اين موضوع تمام شود.
وي با بيان اينكه اين اتفاقات در روزهاي پاياني عمر مبارك امام (ره) رخ داد، تاكيد كرد: پس از آن نيز يك اتفاق ديگر رخ داد و پرچم انقلاب به دست فقيهي عالي مقام رسيد كسي كه تاكنون لياقت پرچم داري انقلاب را دارد سپرده شد و حضرت آيت‌الله خامنه‌اي پرچم انقلاب را در دست گرفت و پس از آن حسادت در هم لباسي‌هاي ايشان گل كرد.
قاسمي در ادامه با بيان اينكه پس از به دست گرفتن علم انقلاب توسط رهبري آنها به دنبال توطئه افكني رفتند، گفت: خيلي‌ها مصموم اين دو دهه بعد از رحلت امام هستيم و اين براي اين است كه افرادي كه حسادت داشتند به دنبال اين بودند كه عكس امام راحل باشد اما فرامين ايشان حذف شود.
فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس ادامه داد: در دوران مديريت خود اعلام داشتند ما در سياست‌هاي خارجي با كشورهاي ديگر جنگ نداريم بلكه ما مي‌خواهيم سازندگي كنيم و نياز به سرمايه داريم و با اين طرز تفكر جلو آمدند و در زمينه فرهنگ نيز با آوردن اساتيد منحرف و دروس منحرف عنوان كردند ما مي‌خواهيم بر اساس مدل خودمان زندگي كنيم.
وي تاكيد كرد: ما شاهد دو دهه انحراف از مسير اصلي بوديم و من بر اين باور بودم كه كار ما تمام است و اين آب رفته ديگر بر نمي‌گردد و آنها در اين برهه جنايت را به جايي رساندند كه سال 2003 خاتمي نامه‌اي نوشت و به استكبار اعلام كرد ما آماده‌ايم بر سر نابودي حزب‌الله لبنان، از بين رفتن سپاه پاسداران و حجاب بنشينيم و كار را ببنديم.
استاد دانشگاه با اشاره به فضاي سياسي در دوران انتخابات نهم رياست جمهوري خاطرنشان كرد: در آن فضاي سياسي بر اساس روند سقوط ما در دولت سازندگي و اصلاحات بايد به افرادي همچون معين و هاشمي راي مي‌داديم اما در 30 تير 84 در عين ناباوري به يك تفكر جديد راي داده شد، فردي كه شعارهايش به دنبال تفكر امام (ره) بود و در آن زمان مردم تصميم خود را گرفته بودند و مي‌دانستند اگر جريان گذشته ادامه پيدا كند فاتحه تفكر امام خوانده مي‌شود.
وي افزود: از آن به بعد در جبهه مقابل تصميم گرفته شد كه قاطعانه براي فتنه 88 برنامه بريزند و رهبري نيز در فرمايشات خود ريشه اين فتنه را از 15 سال پيش دانستند.
عضو قواي محمد رسول‌الله براي اعزام به لبنان اظهار داشت: در انتخابات گذشته با رمز اينكه شما 11 ميليون تقلب كرديد كليد زدند و آن شيخ ساده لوح را جلو انداختند و آن حماسه 40 ميليوني را در كام مردم زهر كردند و يك جريان وارونه را به دنيا نشان دادند و با باز گذاشتن درب كشور اجازه دادند خبرنگاران بيگانه از اين جريانات گزارش دهند و در همان زمان خبرنگار سي‌ان‌ان در گزارشي مطرح كردند، «انتهاي انقلاب است».
قاسمي تصريح كرد: در آن زمان مردم مي‌خواستند تصميم بگيرند ولي مشاهده مي‌كردند كه پرچم در دست پرچم‌داران است و در طرف ديگر نيز آقايان مصموم هستند و مردم در چنين فضاي آشفته كلافه بودند و همين سبب شد تا اين جريان هشت ماه طول كشيد و گرنه قائله فتنه را زودتر از اين تمام مي‌كردند و اين جريانات ادامه يافت تا اينكه روز عاشورا اصل نظام را هدف قرار دادند و اين اتفاق يك رويداد مباركي بود به اين دليل كه جاي مردم با خواص تغيير يافت و مردم احساس كردند كه خودشان بايد به ميدان بيايند و آمدند و كار تمام شد.
قاسمي در ادامه افزود: دشمنان كه دريافتند به اين راحتي نمي‌توانند مردم را زمين بزنند تصيم گرفتند از دو روش به مردم ضربه بزنند نخست اينها به دنبال استفاده از قانون هدفمند كردن يارانه‌ها بودند ولي زماني كه ديدند هيچ اتفاقي صورت نگرفت شاكي شدند و از آنجايي كه دستگاه قضايي ما نتوانست تصميم قاطعي را در مقابل آنها بگيرد اين فتنه از جاي ديگري سر بيرون آورد.
فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس عنوان كرد: در جايي كه مردم حماسه ديگري در 22 بهمن خلق كردند آنها ضربه ديگري زدند.
عضو قواي محمد رسول‌الله براي اعزام به لبنان تاكيد كرد: اتاق فكر آنها موسوي، كروبي، خاتمي و موسوي خوئيني‌ها نيست بلكه آنها يك پدر سالاري دارند كه محفل آنها را گرم مي‌كند.
وي بيان كرد: من معتقد به اين نيستم كه قوه قضائيه آنها را بياورد و زنداني و يا اعدام كند چرا كه آنها شروع به مظلوم نمايي مي‌كنند اما نظر من اين است كه اين چنين افرادي همچون سعيد حجاريان را بياورند و بيان كنند فردي كه خود مدير آموزش حزب‌الله بود در حال حاضر اين گونه شده است.
قاسمي گفت: اين مدل اعتراضات نبايد احساساتي باشد بلكه بايد يك بستر درست داشته باشد چرا كه دنيا به دنبال اين است كه ما به خودمان سرگرم باشيم و بايد بدانيم كه اينها در اين حد نيستند كه بخواهند اين انقلاب را تحت الشعاع قرار دهند.
استاد دانشگاه تاكيد كرد: ما در حال حاضر در آستانه فروپاشي يكي پس از ديگري حكومت‌هاي ديكتاتوري خاورميانه هستيم و به خواست خدا خاورميانه بزرگ اسلامي در حكومت آخر الزماني حجت حق (عج) اتفاق مي‌افتد.
قاسمي گفت: ما قطعا خواسته‌هاي خودمان را پيگيري مي‌كنيم اما نبايد انحراف ايجاد شود، نبايد دنيا را متوجه اين حركت كرد،‌ اين قضيه را نبايد آنقدر بزرگ كرد ما بايد اين قضيه و ملعونان را منكوب كنيم و به لطف خدا مردم نيز هوشيار هستند اما نبايد اين در تصاوير برود كه عنوان كنند اينها در خودشان درگير هستند و وقت ندارند به مصر و لبنان و مناطق ديگر برسند.
عضو قواي محمد رسول‌الله براي اعزام به لبنان در پايان تصريح كرد: بايد تحولات خارجي را دنبال كنيم و به خواست خدا تحول بزرگ را در در زمان حضور حضرت حجت (عج) صورت نمي‌پذيرد.
انتهاي پيام/غ10/ج

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها