عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

انقلاب اسلامي مسير عزت و شرف امت مسلمان در منطقه را ترسيم كرد

انقلاب اسلامي مسير عزت و شرف امت مسلمان در منطقه را ترسيم كرد
جمعه 29 بهمن 1389  01:14 ب.ظ

89/11/29 - 10:07
شماره:8911290125
خانواده اسير دربند اسرائيل در ديدار سفير ايران در بيروت؛
انقلاب اسلامي مسير عزت و شرف امت مسلمان در منطقه را ترسيم كرد

خبرگزاري فارس: خانواده «يحيي اسكاف» اسير دربند رژيم صهيونيستي در ديدار با سفير ايران در بيروت، با بيان اينكه انقلاب اسلامي مسير عزت و شرف امت مسلمان را در منطقه ترسيم كرد، خواستار آزادي و تعيين سرنوشت چهار ديپلمات ربوده شده ايراني در لبنان شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، غضنفر ركن‌آبادي سفير جمهوري اسلامي ايران در بيروت ديروز (پنجشنبه) با خانواده «يحيي اسكاف» اسير دربند رژيم صهيونيستي ديدار و گفت‌وگو كرد.

خانواده يحيي اسكاف در اين ديدار با تبريك سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران، تثبيت افكار و آرمان‌هاي اين انقلاب در منطقه را عامل مهمي براي تقويت مسير حمايت از مقاومت اسلامي و پايمردي در مقابل تجاوزارت رژيم صهيونيستي عنوان كرد.
آنها اظهار داشتند: مسيري كه انقلاب اسلامي ايران در منطقه ترسيم كرد، مسير عزت و شرف امت بوده و وظيفه خود مي‌دانيم كه از حمايت‌هاي جمهوري اسلامي ايران از مظلومان و مستضعفان تشكر و قدرداني كنيم.

خانواده يحي اسكاف در اين ديدار ضمن اعلام همبستگي با خانواده چهار ديپلمات ربوده شده ايراني در لبنان، آزادي و تعيين سرنوشت اين افراد و همه اسراي عرب و مسلمان دربند رژيم صهيونيستي را خواستار شدند و از همه آزاديخواهان و نهادهاي فعال بين‌المللي و حاميان واقعي حقوق بشر درخواست كردند كه با اعمال فشار بر اشغالگران، زمينه آزادي اين اسرا را فراهم آورند.

ركن‌آبادي نيز ضمن تقدير از سال‌ها صبر و مقاومت خانواده يحيي اسكاف و همه خانواده‌هاي اسراي عرب و مسلمان، اظهار داشت: طبيعتاً مسير تحقق حق و عدالت مسيري دشوار است و ما به عنوان مسلمان مكلف به اداي تكليف و وظيفه مي‌باشيم و نتيجه را به خدا واگذار مي‌كنيم. معتقديم كه حق پيروز است و در نهايت عزت و شرف براي امت اسلامي خواهد بود.
سفير جمهوري اسلامي ايران افزود: افتخار جمهوري اسلامي ايران است كه از حقوق مظلومان و مستضعفان در اقصي نقاط عالم حمايت كند و بايد تلاش كنيم كه خط مقاومت و پايمردي در برابر تجاوزات اشغالگران صهيونيستي تداوم يابد.
انتهاي پيام/ش

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 269455
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها