عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سكوت برخي خواص در اين برهه نشانه همراهي با عوامل ضدانقلاب است

سكوت برخي خواص در اين برهه نشانه همراهي با عوامل ضدانقلاب است
جمعه 29 بهمن 1389  01:21 ب.ظ

89/11/29 - 10:42
شماره:8911290137
بيانيه 20 تشكل شاهد و ايثارگر كشور/
سكوت برخي خواص در اين برهه نشانه همراهي با عوامل ضدانقلاب است

خبرگزاري فارس: 20 تشكل شاهد و ايثارگر كشور با صدور بيانيه اي در واكنش به اقدام فتنه‌گران از جمله موسوي و كروبي اعلام كردند: افراد و خواصي كه تاكنون موضع صريح و روشن خود را اعلام نكرده اند، تكليف خود را مشخص كنند چراكه در اين برهه سكوت نشانه همراهي با عوامل ضد انقلاب است.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، شوراي هماهنگي تشكل‌هاي شاهد و ايثارگر با صدور بيانيه‌اي ضمن محكوم كردن اقدام جنايت‌كارانه سران فتنه در بر هم زدن امنيت عمومي و به شهادت رساندن دو جوان دانشجوي بسيجي، از قوه قضائيه خواستار اشد مجازات براي آنها شدند و بار ديگر بر وفاداري خود بر آرمان‌هاي بنيان‌گذار كبير انقلاب اسلامي و جانفشاني در راه تحقق منويات مقام معظم رهبري تأكيد كردند.
در اين بيانيه آمده است: با درود به روح پرفتوح حضرت امام خميني (ره) بنيانگذار انقلاب اسلامي و روح پاك شهيدان گلگون كفن اسلام كه نتيجه تعاليم انبياء عظام و ائمه معصومين عليهم السلام است كه پس از گذشت قرن‌ها از بعثت خاتم‌الانبياء (ص) به بار نشسته؛ اينك پس از سه دهه مي‌رود كه تومار استكبار جهاني را در هم بپيچد و مفهوم «صدور انقلاب» كه حضرت امام خميني (ره) نويد آن را داده بودند، عليرغم خواست همه كساني كه با انديشه‌هاي ناب و استكبارستيزانه ايشان زاويه دارند، تحقق يابد.
در ادامه اين بيانيه آمده است: با رحلت آن پير و مراد، پرچم انقلاب جهاني اسلام با توصيه ايشان و رأي خبرگان ملت به دست با كفايت خلف صالح آن امام عزيز و بزرگ جانباز انقلاب اسلامي حضرت آيت‌الله‌ خامنه‌اي سپرده شد كه ايشان بيش از دو دهه از پرچمداري اين انقلاب مقدس به اقرار دوست و دشمن، كشتي انقلاب اسلامي را در درياي پرتلاطم حوادث جهان معاصر در ابتداي قرن بيست و يكم به سلامت به ساحل امنيت و ثبات هدايت كرده‌اند.
تشكل‌هاي شاهد و ايثارگر در ادامه اين بيانيه مي‌افزايند: سال گذشته و پس از انتخابات22 خرداد 88 عده‌اي مزدور، مفسد، جاه‌طلب و زاويه‌گرفته از مباني ارزشي انقلاب و خط امام (ره) با ادعاي ساختگي تقلب با دشمنان خارجي و قسم خورده انقلاب و امام هم صدا شدند تا خوي ضد انقلابي و قدرت‌طلبي خود را ارضا كنند؛ اينان با ايجاد فتنه و غبارآلود كردن منافقانه فضا جنگ 8 ماهه‌اي با جبهه انقلاب و با آتش تهيه رسانه‌اي و تبليغاتي غرب به راه انداختند كه اين فتنه‌هاي هشت ماهه با حضور پرشكوه مردم در راهپيمايي نهم دي و 22 بهمن سال گذشته فرونشست و به موج مرده‌اي مبدل شد كه حتي هدايت‌كنندگان خارجي آن نيز ناچار به اعتراف شدند.
در اين بيانيه تصريح شده است: اما امسال و پس از آنكه مردم انقلابي ايران اسلامي در راهپيمايي 22 بهمن جلوه‌اي ديگر از شور و شعور خود را به نمايش گذاشتند، سران فتنه با جدا كردن علني خط خود از مردم و انقلاب روز 25 بهمن را در مقابل يوم الله 22 بهمن براي برگزاري تجمعي غير قانوني تعيين كردند. با اينكه حدود 2 هفته فراخوان دادند و تمام ضد انقلاب اعم از منافقان تروريست، سلطنت‌طلبان و ديگر اراذل و اوباش ماهواره‌اي را به ياري طلبيدند تا به خيال خود بديلي در مقابل يوم الله22 بهمن درست كنند، تنها توانستند عده قليلي را كه در مقابل ملت ايران به حساب نمي‌آيند جمع كنند و اين خود شكستي ديگر براي آنان بود؛ اما با اين حال در زماني كه تمام ملت‌هاي عرب و مسلمان منطقه با تأسي از انقلاب اسلامي در حال قيام عليه حكومت‌هاي طاغوتي خود هستند و آمريكا و اسرائيل را در مخمصه قرار داده‌اند، باعث دلگرمي آنان و به خيال خود تضعيف روحيه ملل به پا خاسته منطقه شده‌اند.
اين بيانيه مي‌افزايد: مهم اين است كه سران فتنه با ارتكاب اين عمل در پياده كردن خواست آمريكا و رژيم صهيونيستي كه ديگر با هيچگونه بهانه فريبكارانه‌اي قابل دفاع نيست، ماهيت ضدانقلابي و دشمنانه خود را عيان كردند؛ آنان با اقدامات جنايتكارانه خود در روز 25 بهمن كه به شهادت دو دانشجوي بسيجي و مجروح شدن تعداد ديگري از مردم مدافع انقلاب انجاميد، علاوه بر سلب امنيت جامعه، دل خانواده معظم شهدا و ايثارگران را كه جانشان به انقلاب و رهبر خود بسته است، خون كردند.
در ادامه اين بيانيه تأكيد شده است: حال كه ماهيت خانواده ضد انقلابي و افرادي چون محمد خاتمي، ميرحسين موسوي و مهدي كروبي بر همگان آشكار شده، ما خانواده شهدا، ايثارگران و جانبازان ضمن محكوم كردن اغتشاشات روز 25 بهمن و حمايت تا پاي جان از مقام عظماي ولايت و آرمان‌هاي نظام مقدس اعلام مي‌كنيم:
1- ما خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران از قوه قضائيه مصرانه و در اسرع وقت محاكمه خانواده فتنه از جمله موسوي و كروبي اين دو ضد انقلاب و محارب با نظام اسلامي را خواستاريم.
2- ما ايثارگران هر آنچه در توان داشتيم بر اساس تكليف با تبعيت از ولايت تقديم انقلاب نموديم و هرگز اجازه نخواهيم داد عده‌اي منحرف، دستاوردهاي انقلاب را به خيال خام خود خدشه‌دار نمايند.
3- ما ايثارگران از افرادي كه گرفتار بصيرت جناحي هستند و هنوز موضع صريح در مقابل فتنه‌گراني كه ديگر ضد انقلاب و برانداز هستند، مي‌خواهيم موضع صريح و روشن و شفاف خود را اعلام نمايند تا تكليف مردم با آنان روشن شود؛ زيرا كه در اين برهه سكوت نشانه همراهي با عوامل ضد انقلاب است.
4- ما ايثارگران با توجه به اينكه اعمال انجام شده توسط موسوي و كروبي مصداق بارز محاربه و مفسد في‌الارض است، مستنداً به مواد 183 قانون مجازات اسلامي و از آنجا كه نامبردگان موجب سلب آزادي و امنيت مردم به ويژه قشر ايثارگر شده‌اند و اسباب رعب و هراس در جامعه را فراهم نموده‌اند و به صراحت خواستار طرح براندازي حكومت اسلامي شده‌اند، خواستار اعمال اشد مجازات وفق قانون مجازات اسلامي هستيم.
5- با توجه به اصل 20 قانون اساسي كه همه افراد ملت اعم از زن و مرد، يكسان در برابر قانون قرار دارند و از همه حقوق انساني، سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي با رعايت موازين اسلام برخوردارند در حالي كه موسوي و كروبي موجبات سلب حقوق مذكور در اصل 20 از مردم به ويژه ايثارگران شده‌اند و به واقع براي خود حقي بالاتر از قانون فرض نموده‌اند و از آنجا كه اصل 22 قانون اساسي و مقرر نموده است حيثيت، جان، مال، حقوق، مسكن و شغل اشخاص از تعرض مصون است، مگر در مواردي كه قانون تجويز كند در حالي كه حقوق مسلم ايثارگران و آحاد مردم در روز 25 بهمن و در ساير راهپيمايي‌هاي غير قانوني نامبردگان مورد تعرض قرار گرفته است و با لحاظ اينكه قانون اساسي، رعايت عدالت و تساوي افراد در برخورداري از حقوق و آزادي‌هاي اساسي و عدم تبعيض در بسياري از اصول قانون اساسي براي همه ايرانيان اعم از مسلمان يا غير مسلمان بدون توجه به وابستگي قومي، نژادي، زباني و حتي ديني و مذهبي مورد تأكيد قرار گرفته است، متأسفانه نامبردگان موجبات تضييع حقوق اوليه آحاد ملت را موجب شده‌اند.
اين بيانيه در پايان تأكيد كرد: ما ايثارگران تا خون در بدن داريم از اسلام، انقلاب، امام و ولايت فقيه كه بنيادي‌ترين يادگار آن يار سفر كرده است، دفاع آگاهانه خواهيم كرد. «ما با ولايت زنده‌ايم/ تا زنده‌ايم رزمنده‌ايم»
1- انجمن جانبازان شيميايي
2- انجمن جانبازان نخاعي ايرانيان
3- جمعيت آزادگان دفاع مقدس
4- جمعيت فرزندان شاهد و ايثارگر نوانديش خدمتگزار
5- خانه ايثارگران
6- خانه جانباز
7- خانه نور ايران
8- گروه پيگيري امور جانبازان دو پا قطع
9- گروه پيگيري امور جانبازان دو دست قطع
10- گروه پيگيري امور جانبازان كانادين
11- گروه فرهنگي پدران آسماني فرزندان شاهد ايران اسلامي
12- گروه فرهنگي جانبازان عاشورايي
13- مجمع جانبازان و ايثارگران انقلاب اسلامي
14- مجمع فرزندان شاهد ايران اسلامي
15- هيئت جانبازان امام مهدي (عج)
16- هيئت خانواده شهداء و ايثارگران
17- هيئت قمر بني هاشم (ع)
18- هيئت نورالائمه (س)
19- نخبگان ايثارگر ورزشكار
20- نخبگان ايثارگر هنرمند
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها