عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ملت با بصيرت ايران اسلامي فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند‌

ملت با بصيرت ايران اسلامي فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند‌
جمعه 29 بهمن 1389  01:26 ب.ظ

رئيس مجمع نمايندگان خراسان شمالي:
ملت با بصيرت ايران اسلامي فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند‌

خبرگزاري فارس: رئيس مجمع نمايندگان خراسان شمالي با اشاره به تحركات اخير سران فتنه گفت: ملت با بصيرت ايران اسلامي هيچگاه فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند.

محمدرضا حسين‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: طاقت و تحمل مردم براي محاكمه فتنه گران به پايان رسيده و مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند.
وي افزود: فتنه گران بايد طبق قانون و شرع پاسخگوي خون‌هاي ريخته شده و خسارت‌هاي وارد آمده به بيت‌المال در جريان فتنه باشند.
سخنگوي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: تحركات اخيري كه از سوي سران فتنه در داخل كشور انجام صورت گرفت نشان داد كه اين افراد از كشورهاي خارجي و بيگانگان براي دستيابي به اهداف پليد دستور مي‌گيرند تا كشور را به آشوب بكشند.
نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي بيان داشت: روشن شدن ميزان خباثت سران فتنه براي همه اقشار جامعه لازم بود، تا در صورت برخورد دستگاه قضايي حجت بر همه تمام باشد و حركت آنها در حوادث اخير اين زمينه را فراهم كرد.
وي تاكيد كرد: تحصن‌ها و قيام‌هاي مردم ايران اسلامي عليه فتنه گران طي روزهاي اخير نشان داد كه آنها خواهان اقدام قاطع قوه قضائيه در برخورد با اغتشاشگران و سران فتنه هستند.
حسين‌نژاد خاطرنشان كرد: ملت بصير ايران امروز نيز با راهپيمايي‌هاي خود پاسخ دندان‌شكني به فتنه‌گران خواهند داد.
وي گفت: نظام جمهوري اسلامي، نظامي مردمي است و مردم هيچگاه از دفاع و حمايت از اصول و آرمان‌هاي انقلاب و نظام دست نخواهند كشيد.
انتهاي پيام/م20/ج

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها