عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

تصويربرداري «نامه‌اي به ناشر محترم» در دربند ادامه دارد

تصويربرداري «نامه‌اي به ناشر محترم» در دربند ادامه دارد
جمعه 29 بهمن 1389  01:32 ب.ظ

تصويربرداري «نامه‌اي به ناشر محترم» در دربند ادامه دارد

خبرگزاري فارس: تصويربرداري فيلم تلويزيوني «نامه‌اي به ناشر محترم» به كارگرداني مسعود جدي و تهيه‌كنندگي ناهيد دل‌آگاه در دربند ادامه دارد و تدوين همزمان تصاوير در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، تاكنون حدود 25 درصد از تصويربرداري فيلم تلويزيوني «نامه‌اي به ناشر محترم» به كارگرداني مسعود جدي انجام شده است و تدوين همزمان تصاوير توسط رضا عاطفي در حال انجام است، تا هرچه سريع‌تر مراحل فني فيلم سپري شده و براي پخش در ايام نوروز از شبكه چهار سيما آماده شود.
فيلم 18 بهمن ماه جلوي دوربين رفت و تصويربرداري همچنان در خانه شخصيت اصلي (استاد) در دربند ادامه دارد. ضبط تصاوير در اين لوكيشن امروز به پايان مي‌رسد و گروه از فردا در فرودگاه مهرآباد مستقر خواهند شد.
طبق برنامه‌ريزي انجام شده تصويربرداري طي 20 جلسه در تهران و در لوكيشن‌هاي مختلف از جمله خانه، انتشارات، فرودگاه، خيابان‌هاي تهران، دانشگاه، شركت به طول خواهد انجاميد.
در اين فيلم مهدي هاشمي، آزيتا حاجيان، مهدي فقيه، سياوش چراغي‌پور، شيما نيك‌پور نقش‌هاي اصلي را برعهده دارند، بازي مهدي فقيه روز گذشته به پايان رسيد. به گروه بازيگران دو زن و مرد طي روزهاي آتي اضافه خواهد شد
فيلم داستان استاد دانشگاهي (مهدي هاشمي) را روايت مي‌كند كه با وجود آنكه سالهاست از انتشار آثارش خودداري مي‌كند اما با بروز اتفاقاتي تصميم مي‌گيرد تا يكي از كتاب‌هايش را به چاپ برساند اما پس از چاپ كتاب، طولي نمي‌كشد كه او از اين اقدام خود پشيمان مي‌شود...
تعدادي از عواملي كه در ساخت فيلم همكاري دارند، عبارتند از:
نويسند ه و كارگردان: مسعود جدي/ تهيه‌كننده: ناهيد دل آگاه/ مديرتصويربرداري: داود اميري/ صدابردار: مجيد هاشمي‌پور/ تدوين: رضا عاطفي/ مديرتوليد: مسعود فيروزه/ دستيار اول كارگردان و برنامه ريز: سينا گنجوي/ طراح گريم و صحنه و لباس: نويد فرح‌مرزي/ دستيار دوم كارگردان: هومن ملكي/ منشي صحنه: سميه شهرابي/ عكاس: رها لطفي/ جانشين توليد: يوسف پناهي
مسعود جدي پس از ساخت مجموعه «تك فريم‌هاي جاودان» و تعدادي فيلم كوتاه و مستند با ساخت «نامه‌اي به ناشر محترم» اولين ساخته بلند داستاني خود را تجربه مي‌كند.
فيلم به سفارش گروه فيلم و سريال شبكه چهار سيما تهيه و توليد مي‌شود.
انتهاي پيام/ا

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها