عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

خيانت سران فتنه به انقلاب و ملت بر كسي پوشيده نيست

خيانت سران فتنه به انقلاب و ملت بر كسي پوشيده نيست
جمعه 29 بهمن 1389  01:34 ب.ظ

تكرار/رئيس قوه قضاييه:
خيانت سران فتنه به انقلاب و ملت بر كسي پوشيده نيست

خبرگزاري فارس: رئيس قوه قضاييه گفت:‌ خيانت سران فتنه به انقلاب و ملت بر كسي پوشيده نيست.

به گزارش خبرنگار قضايي فارس، آيت‌الله صادق آملي لاريجاني رئيس قوه قضاييه صبح پنج‎شنبه در همايش قضات دادگستري كل استان تهران گفت: خيانت سران فتنه به انقلاب و ملت بر كسي پوشيده نيست و اين گروه از خوارج بايد بدانند نظام اسلامي در عين رأفت هيچ‎گاه ضربه به انقلاب و آرمان‌هاي آن را تحمل نخواهد كرد.

وي با اشاره به اينكه چند روز گذشته دشمنان انقلاب در حركتي سخيف قصد برهم زدن آرامش كشور را داشتند، گفت: سران فتنه بعد از انتخابات 88 گويا نمي‌بينند كه حاميان حركت 25 بهمن چه كساني هستند.

لاريجاني افزود: تمام دستگاههاي اطلاعاتي و تبليغاتي كشورهاي غربي و منافقان و سلطنت‌طلبان اين حركت را تحريك مي‌كردند تا در يك راهپيمايي با حركت عظيم مردم در 22 بهمن مقابله كنند.

رئيس قوه قضاييه افزود: بايد پرسيد آيا نمي‌توان فهميد كه پشت‌سر اين قضايا چه كساني هستند؟ تبليغات عده‌اي از فراري‌ها و همچنين حرف‌هاي اوباما و كلينتون آيا كافي نيست براي آنكه ماهيت اين حركت‌ها مشخص شود؟

وي با اشاره به اين مطلب كه سران فتنه بدانند كه اجازه نخواهيم داد با اطلاعيه‌پراكني‌هاي شوم خود ميان ملت احساس ترس، يأس و نااميدي كنند، گفت: مردم ما بيدارند و مي‌دانند كه آمريكايي‌ها و انگليسي‌ها و صهيونيست‏ها حمايت‌شان به چه معنايي است.

لاريجاني با اشاره به اين مطلب كه قوه قضاييه مسلماً فتنه‌گران را تحت تعقيب قرار مي‌دهد، افزود: در عين رسيدگي به وضعيت آنها اجازه نخواهيم داد جريان فتنه با همه جناياتشان خودشان را در رسانه‌هاي غربي قهرمان نشان دهند.

وي خطاب به مردم، روحانيون و نمايندگان مجلس گفت: ضمن تشكر از شما جهت محكوم كردن اين حركات از شما مي‌خواهم اجازه دهيد قوه قضاييه در چارچوب قانون و مدنظر قرار دادن مصالح نظام به اين مسائل رسيدگي كند و مطمئن باشيد كوتاهي نمي‌كنيم.

وي ادامه داد: ما اجازه نمي‌دهيم اين افراد با اطلاعيه پراكني از رأفت اسلامي سوءاستفاده كنند و اميدواريم مردم شريف ما هم صبر و تحمل خود را توأم با هوشياري حضور در صحنه داشته باشند.
انتهاي پيام/

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها