عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جزئيات تغيير ساختار آموزش و پرورش در حوزه "ورزش و سلامت " اعلام شد

جزئيات تغيير ساختار آموزش و پرورش در حوزه "ورزش و سلامت " اعلام شد
جمعه 29 بهمن 1389  01:35 ب.ظ

در گفت‌و‌گوي فارس با حاجي‌بابايي:
جزئيات تغيير ساختار آموزش و پرورش در حوزه "ورزش و سلامت " اعلام شد

خبرگزاري فارس: وزير آموزش و پرورش گفت: با ايجاد "مركز سلامت و تربيت‌بدني " در جايگاه قائم مقام وزير، مسائل حوزه ورزش و سلامت دانش‌آموزي به صورت هرمي و با انسجام بيشتر دنبال خواهد شد.

حميدرضا حاجي‌بابايي در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به مصوبه شوراي عالي اداري در رابطه با تغيير ساختار سازماني آموزش و پرورش در حوزه ورزش و سلامت اظهار داشت: با توجه به اهميت تربيت‌بدني در آموزش و پرورش و نيز جايگاه ويژه بخش سلامت دانش‌آموزي و لزوم تعامل با وزارت بهداشت و درمان، تلاش ما اين بوده است كه مركزي را ايجاد كنيم تا در جايگاه قائم مقام وزير، مسائل اين حوزه را با انسجام در سراسر كشور و با اقتدار بيشتر دنبال كند.

وي افزود: با ايجاد مركز " سلامت و تربيت‌بدني " در جايگاه قائم‌مقام وزير آموزش و پرورش، دو اداره كل «تربيت‌بدني» و «سلامت» به عنوان معاونت‌هاي اين مركز همچنان در جاي خود باقي خواهند ماند و ادغام نخواهند شد؛ حتي اين احتمال وجود دارد كه اين معاونت‌ها تا 3 مورد نيز قابل افزايش باشند.

حاجي‌بابايي ادامه داد: با تغييرات ايجاد شده، رئيس مركز سلامت و تربيت‌بدني با اشراف بيش از پيش، مسائل حوزه سلامت و ورزش دانش‌آموزي را با بهره‌گيري از معاونت‌هاي خود، به طور مستقيم مديريت مي‌كند.

وزير آموزش و پرورش تصريح كرد: در تغييرات ايجاد شده، بخش تربيت‌بدني از "معاونت پرورشي " جدا نمي‌شود و همان روند سابق ادامه خواهد داشت؛ تنها دو بخش تربيت‌بدني و سلامت به عنوان يك مركز با ارتقاء سازماني و به صورت هرمي و منسجم‌تر به فعاليت خود ادامه خواهند داد.
انتهاي پيام/ط

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها