عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

مدعيان سوابق طولاني سياسي بايد در مكتب معلمان درس بصيرت فراگيرند

مدعيان سوابق طولاني سياسي بايد در مكتب معلمان درس بصيرت فراگيرند
جمعه 29 بهمن 1389  01:38 ب.ظ

مديركل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌و‌گو با فارس:
مدعيان سوابق طولاني سياسي بايد در مكتب معلمان درس بصيرت فراگيرند

خبرگزاري فارس: مديركل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ما به فرهنگيان افتخار مي‌كنيم كه در اوج "بصيرت " هستند و مدعيان سوابق طولاني و حضور در عرصه‌هاي سياسي بايد در مكتب معلمان و دانش‌آموزان درس بصيرت و هوشياري فرابگيرند.

سيدعلي يزديخواه در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» درباره احتمال سوء استفاده جريان فتنه از فضاي دانش‌آموزي و معلمي براي فتنه‌افكني در جامعه اظهار داشت: معلمان و دانش‌آموزان در طي سال‌هاي گذشته و به ويژه از خرداد 88 به بعد، هوشياري خود را در مواقع مختلف اثبات كرده‌اند.

وي با بيان اينكه معلمان و دانش‌آموزان از پيشتازترين اقشار براي حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي بوده‌اند، تصريح كرد: بنابراين اينگونه ياوه‌گويي‌هاي فتنه‌گران كه به زعم باطل خود دارند، تنها مناسب ذهن‌هاي عليل و بيمار خودشان است.

يزديخواه ادامه داد: ما به همكاران خود افتخار مي‌كنيم كه در اوج "بصيرت " هستند و مدعيان سوابق طولاني و حضور در عرصه‌هاي سياسي بايد در مكتب معلمان و دانش‌آموزان درس بصيرت و هوشياري فرابگيرند؛ بنابراين ما هيچ گونه نگراني از اين ياوه‌سرايي‌هاي جريان فتنه نداريم.

مديركل آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: آموزش و پرورش روزهاي بزرگي را در خرداد 88 بدون هيچگونه حادثه‌اي پشت سر گذاشته‌ است، بنابراين احتمال سوء استفاده جريان فتنه از معلمان و دانش‌آموزان اساساً براي ما قابل طرح نيست.

وي خاطرنشان كرد: در روزهاي ابتدايي بروز فتنه كه ابرهاي تيره و تار فضاي جامعه را گرفته و تشخيص حق و باطل تاحدودي سخت بود، معلمان و دانش‌آموزان راه را به خوبي پيدا كردند؛ در حال حاضر كه آسمان شفاف و آفتابي است، ديگر هيچ نگراني در اين رابطه نداريم.
انتهاي پيام/ط

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها