عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مدعيان سوابق طولاني سياسي بايد در مكتب معلمان درس بصيرت فراگيرند

مدعيان سوابق طولاني سياسي بايد در مكتب معلمان درس بصيرت فراگيرند
جمعه 29 بهمن 1389  01:38 ب.ظ

مديركل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌و‌گو با فارس:
مدعيان سوابق طولاني سياسي بايد در مكتب معلمان درس بصيرت فراگيرند

خبرگزاري فارس: مديركل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ما به فرهنگيان افتخار مي‌كنيم كه در اوج "بصيرت " هستند و مدعيان سوابق طولاني و حضور در عرصه‌هاي سياسي بايد در مكتب معلمان و دانش‌آموزان درس بصيرت و هوشياري فرابگيرند.

سيدعلي يزديخواه در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» درباره احتمال سوء استفاده جريان فتنه از فضاي دانش‌آموزي و معلمي براي فتنه‌افكني در جامعه اظهار داشت: معلمان و دانش‌آموزان در طي سال‌هاي گذشته و به ويژه از خرداد 88 به بعد، هوشياري خود را در مواقع مختلف اثبات كرده‌اند.

وي با بيان اينكه معلمان و دانش‌آموزان از پيشتازترين اقشار براي حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي بوده‌اند، تصريح كرد: بنابراين اينگونه ياوه‌گويي‌هاي فتنه‌گران كه به زعم باطل خود دارند، تنها مناسب ذهن‌هاي عليل و بيمار خودشان است.

يزديخواه ادامه داد: ما به همكاران خود افتخار مي‌كنيم كه در اوج "بصيرت " هستند و مدعيان سوابق طولاني و حضور در عرصه‌هاي سياسي بايد در مكتب معلمان و دانش‌آموزان درس بصيرت و هوشياري فرابگيرند؛ بنابراين ما هيچ گونه نگراني از اين ياوه‌سرايي‌هاي جريان فتنه نداريم.

مديركل آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: آموزش و پرورش روزهاي بزرگي را در خرداد 88 بدون هيچگونه حادثه‌اي پشت سر گذاشته‌ است، بنابراين احتمال سوء استفاده جريان فتنه از معلمان و دانش‌آموزان اساساً براي ما قابل طرح نيست.

وي خاطرنشان كرد: در روزهاي ابتدايي بروز فتنه كه ابرهاي تيره و تار فضاي جامعه را گرفته و تشخيص حق و باطل تاحدودي سخت بود، معلمان و دانش‌آموزان راه را به خوبي پيدا كردند؛ در حال حاضر كه آسمان شفاف و آفتابي است، ديگر هيچ نگراني در اين رابطه نداريم.
انتهاي پيام/ط

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها