عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

دستگاه قضايي به مجازات و محكوميت سران فتنه رسيدگي كنند

دستگاه قضايي به مجازات و محكوميت سران فتنه رسيدگي كنند
جمعه 29 بهمن 1389  01:40 ب.ظ

بيانيه دبيران تشكل‌هاي مردم نهاد استان تهران:
دستگاه قضايي به مجازات و محكوميت سران فتنه رسيدگي كنند

خبرگزاري فارس: تشكل‌هاي مردم نهاد استان تهران طي بيانيه‌اي از رئيس قوه قضائيه خواستند تا با استناد به اصول متعدد قانون اساسي، قانون مجازات اسلامي و ديگر قوانين جاري كشور به مجازات و محكوميت سران فتنه رسيدگي كنند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» به نقل از روابط عمومي اداره كل امور جوانان استان تهران، در اين بيانيه آمده است: اين حركت ها و فتنه‌هاي از پيش طراحي شده آمريكا و دست نشانده‌هاي آنها با درايت و هوشياري جوانان ايران اسلامي كار به جايي نمي‌رساند و هر روز دست كثيف استكبار جهاني از آستين فتنه گران خبيث بيرون آمده و به تعبير مقام معظم رهبري ظلم بزرگي به نظام مقدس اسلامي و مردم مسلمان كشور وارد آورده است.

در اين بيانيه تصريح شده است: اينك كه با گذشت بيش از 20 ماه از آغاز نمايش عروسكي سران فتنه، برخورد كوبند‌ه‌اي با غده‌هاي نامبارك انجام نشده است، ما ضمن محكوميت اين حركت، محاكمه سران فتنه را از دستگاه قضايي كشور خواستار هستيم.

تشكل‌هاي مردم نهاد استان تهران از رئيس قوه قضائيه خواسته‌اند تا با استناد به اصول متعدد قانون اساسي، قانون مجازات اسلامي و ديگر قوانين جاري كشور با شناسائي و مجازات سران، زمينه سازان، حاميان و عاملان جريان فتنه از جمله ميرحسين موسوي، محمد خاتمي و مهدي كروبي كه زمينه حضور و گستاخي دشمنان را محيا كرده‌اند، به مجازات و محكوميت آنها رسيدگي كنند.

دبيران سازمان‌هاي مردم نهاد استان تهران هدف اصلي اين تحركات دردمنشانه را ضربه زدن به چهره نظام اسلامي دانستند و تصريح كردند: ضربه زدن به چهره نظام اسلامي در عرصه بين‌المللي و جهاني، تخريب و غارت اموال عمومي و بيت المال مسلمين، ايجاد ناامني و آشوب در كشور به خصوص در تهران، اختلال و مزاحمت در كسب و كار و زندگي مردم، ضربه زدن به اقتصاد كشور، تضعيف نظام اسلامي و زير سئوال بردن اقتدار آن، برهم زدن آرامش محيط هاي علمي و آموزشي در دانشگاه ها را از دلايل صدور اين بيانيه اعلام كردند.

در اين بيانيه با اشاره به شهادت مظلومانه شهيد " صانع ژاله " كه از دانشجويان بسيجي ايران اسلامي بوده تصريح شده است: سران فتنه با ارتكاب اعمال دردمنشانه، با ريخته شدن خون انسان‌هاي مظلوم و بي‌گناه و ايراد اتهامات واهي گوناگون عليه نظام جمهوري اسلامي بدون ارائه هرگونه سند و مدرك، باعث شد تا به دست كساني كه دشمني و ضديت آنان سابقه‌اي ديرينه عليه ملت ايران دارد، بهانه‌اي داده تا خون جوانان مظلوم ايران اسلامي به ناحق ريخته شود.

در پايان اين بيانيه دبيران تشكل‌هاي مردم نهاد استان تهران با اعلام آمادگي در ميدان حق عليه باطل، تصريح كردند: ما جوانان ايران اسلامي به سران فتنه اعلام مي‌كنيم كه ما مطيع امر ولي امر فقيه هستيم و هر زمان كه مقام معظم رهبري صلاح بدانند، اين جوانان غيور با اندك اشاره ولي امرشان، مقابل منشأ فتنه و فتنه گران ايستاده و آنان را از صحنه فساد خارج خواهند كرد.

جمعي از دبيران تشكل‌هاي مردم نهاد به همراه گروهي از كاركنان اداره كل امور جوانان استان تهران نيز با تأكيد بر حمايت از برخورد دستگاه قضايي كشور با سران فتنه در مراسم تشييع پيكر شهد ژاله حضور پيدا كرده و به عنوان نماينده جوانان استان تهران محاكمه سران فتنه را خواستار شدند.
انتهاي پيام/

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها