عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

مدير كل حراست وزارت علوم: آثار انقلاب، تمامي تحليلگران منطقه را دچار بهت و حيرت كرده است

مدير كل حراست وزارت علوم: آثار انقلاب، تمامي تحليلگران منطقه را دچار بهت و حيرت كرده است
جمعه 29 بهمن 1389  01:41 ب.ظ

مديركل حراست وزارت علوم با بيان اينكه خانواده شاهد، ايثارگر و آزاده بودن ارزشمند است، اما به اين شرط كه در مسير ولايت باشد، گفت: امروز تراز ما ولايت است و هركس با اين تراز وفق داشته باشد ما به آن ارادت داريم.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به بوشهر، دكتر زارعي در مراسم ديدار با دانشجويان شاهد و ايثارگر در دور سوم سفرهاي هيات دولت به استان بوشهر، با بيان اينكه شهدا راهگشا و راهنماي همه اعصار و انسانها هستند، عنوان كرد: انقلاب اسلامي ما يكبار ديگر خون جديدي را در رگ حيات انسانيت به جريان در آورد.

وي با بيان اينكه اين خوني كه انقلاب را به ثمر رساند، باعث ايجاد تحولات و حوادثي در منطقه امروزي شده است، گفت: آثار اين انقلاب امروزه به گونه‌اي است كه تمامي تحليلگران مسائل منطقه را دچار بهت و حيرت كرده است.

زارعي با اشاره به سه منزلگاه كمال، تعالي و تفكر و انديشه شيعي، اظهاركرد: در نگاه اول غدير است كه نماد كمال دين است و بدون غدير، بعثت انبياء و دين خدا كامل نيست.

وي ادامه داد: منزلگاه دوم عاشوراست كه تجلي قيام براي جلوگيري از انحراف در دين است و منزلگاه سوم كمال دين، فلسفه انتظار و فرج است.

مديركل حراست وزارت علوم با بيان اينكه اين سه منزلگاه است كه تفكر و انديشه اسلام را زنده نگه داشته است، تصريح كرد: فرهنگ عاشورا، فرهنگ مقاومت است كه امروز اين فرهنگ در حال جهاني شدن است، به طوري كه حتي امروزه در كشورهاي آمريكاي لاتين مردم شعار مرگ بر آمريكا سر مي‌دهند.

وي با بيان اينكه ما بايد قدر و منزلت خود را خوب بدانيم، افزود: جبهه ما هم در جنگ سخت و هم در جنگ نرم برقرار است، به طوري كه در جبهه جنگ نرم، فرزندان نسل انقلاب موفق شدند در عرصه‌هاي علم و فناوري بر دشمن فائق آيند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها