عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

رييس مركز سنجش آموزش پزشكي: آزمون دستياري بدون مشكل و تخلف در امنيت كامل برگزار شد

رييس مركز سنجش آموزش پزشكي: آزمون دستياري بدون مشكل و تخلف در امنيت كامل برگزار شد
جمعه 29 بهمن 1389  01:42 ب.ظ

رييس مركز سنجش آموزش پزشكي وزارت بهداشت با تاكيد بر برگزاري آزمون دستياري در امنيت كامل، گفت: تا كنون هيچ گونه گزارشي مبني بر تخلف در آزمون دستياري اعلام نشده است.

دكتر جبرائيل نسل سراجي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه حدود يك‌هزار داوطلب كارت ورود به جلسه آزمون را نگرفته‌اند، اظهاركرد: خوشبختانه آزمون امسال به دور از حاشيه برگزار شد.

وي با اشاره به انتشار كليد سوالات آزمون دستياري از عصر فردا 30 بهمن ماه از طريق سايت مركز سنجش آموزش پزشكي به نشاني http://sanjeshp.ir ، تصريح كرد: داوطلبان مي‌توانند اعتراضات خود را به صورت اينترنتي از زمان انتشار كليد سوالات تا دوم اسفند ماه اعلام كنند.

سراجي در خصوص اعلام نتايج اوليه آزمون دستياري، خاطرنشان كرد: در تلاش هستيم نتايج اوليه قبل از پايان سال اعلام شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها