عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كاغذ ديجيتال انعطاف‌پذير در راه بازار

كاغذ ديجيتال انعطاف‌پذير در راه بازار
جمعه 29 بهمن 1389  01:53 ب.ظ

تازه‌هاي دنياي فناوري؛
كاغذ ديجيتال انعطاف‌پذير در راه بازار

خبرگزاري فارس: كاغذ يكي از ابزارهاي لازم و ضروري در انواع سازمان‌ها محسوب مي‌شود و به صورت گسترده مورد استفاده قرار مي‌گيرد اما كارشناسان موفق به طراحي مدل مفهومي دستگاه جديدي با نام E-note شده‌اند كه مي‌تواند جايگزين كاغذ شود و هر يك عدد از آن‌ها، جلوي قطع ده‌ها درخت را بگيرد.

به گزارش فارس به نقل از سي‌نت، دستگاه E-note كه بر مبناي فناوري كاغذهاي الكترونيكي انعطاف‌پذير طراحي شده است، مانند كاغذهاي معمولي مي‌تواند با چسب‌هاي معمولي به بخش‌هاي مختلف چسبانده شود.
اين كاغذ به گونه‌اي طراحي شده است كه اگر شما ديگر به آن نياز نداشته باشيد، مي‌تواند با پاك كردن اطلاعات نوشته شده از روي آن، بار ديگر E-note را به‌كار بريد.
كاغذ ديجيتالي جديد كه مي‌تواند در اندازه‌هاي مختلف توليد شود، در 8 رنگ مختلف ساخته خواهد شد و به صورت ويژه، در اختيار سازمان‌هاي بزرگ قرار خواهد گرفت.
هنوز به درستي زمان توليد اين كاغذ ديجيتالي مشخص نشده است، اما كارشناسان در تلاشند تا پايان سال جاري ميلادي نخستين نمونه از آن را به بازار معرفي كنند.
انتهاي پيام/ح

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها