عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جمعيت بيكاران آمريكايي 25 هزار نفر افزايش يافت

جمعيت بيكاران آمريكايي 25 هزار نفر افزايش يافت
جمعه 29 بهمن 1389  01:54 ب.ظ

طي يك هفته:
جمعيت بيكاران آمريكايي 25 هزار نفر افزايش يافت

خبرگزاري فارس: وزارت كار آمريكا در تازه‌ترين گزارش خود اعلام كرد به تعداد بيكاران اين كشور طي هفته گذشته 25 هزار نفر افزوده شده كه اين رقم بيشتر از پيش‌بيني هاي اوليه است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از آسوشيتد پرس وزارت كار آمريكا افزود تعداد بيكاران اين كشور طي هفته گذشته كه خواستار دريافت مستمري بيمه بيكاري شده اند بيش از 25 هزار نفر افزايش يافته و به ميانگين فصلي 410 هزار نفر رسيده است .


بر اساس اين گزارش تعداد افرادي كه در آمريكا بيمه بيكاري دريافت مي كنند در هفته منتهي به پنجم فوريه به بيش از 3.91 ميليون نفر رسيده است . در حال حاضر بيش از 9.25 ميليون بيكار در آمريكا وجود دارند . نرخ بيكاري آمريكا از 9.8 درصد در ماه نوامبر به 9 درصد تا پايان ژانويه رسيده است .


اين در حالي است كه بن برنانكه رييس فدرال رزرو آمريكا تاكيد كرد كاهش 0.8 درصدي نرخ بيكاري در دو ماه گذشته گرچه پيشرفت خوب و قابل قبولي است ولي كاهش چشمگير نرخ بيكاري آمريكا نيازمند دستيابي به رشد و رونق باثبات اقتصادي است و به همين علت فدرال رزرو آرميكا به اجراي سياستهاي پولي و مالي انبساطي ادامه خواهد داد .


انتهاي پيام /

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها