عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ادغام وزارت راه و مسكن بر اساس قانون برنامه پنجم نهايي مي‌شود

ادغام وزارت راه و مسكن بر اساس قانون برنامه پنجم نهايي مي‌شود
جمعه 29 بهمن 1389  02:01 ب.ظ

نيكزاد:
ادغام وزارت راه و مسكن بر اساس قانون برنامه پنجم نهايي مي‌شود

خبرگزاري فارس: نيكزاد خبر داد: بر اساس صلاح‎ديد رئيس جمهور، ادغام دو وزارت‏خانه مسكن و راه بر اساس ماده 53 قانون برنامه پنجم انجام مي‎شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، وزير مسكن و شهرسازي گفت: تا پايان دولت دهم مشكل مسكن در كشور حل مي‌شود و اين اتفاق مباركي است كه ما به دنبال آن هستيم.
علي نيكزاد چهارشنبه شب در جلسه شوراي اداري مشترك حمل و نقل‌، راه و ترابري و مسكن استان بوشهر اظهار داشت: با اهتمام جد‌ي دولت در بخش مسكن بسياري از مشكلات در اين بخش حل شده و اميدواريم روند خانه‌دار شدن مردم تسريع شود.
وي افزود: راه و ترابري بر اقتصاد كشور تاثير دارد و ارتباط آن با حمل و نقل و توسعه در زمينه حمل و نقل هوايي و ريلي موتور محركه كشور در راه شكوفايي است.
سرپرست وزارت راه و ترابري اضافه كرد: راه هر جا رفته، توسعه را با خود برده است و همه بايد براي اقتدار كشور تلاش كنيم و رضايتمندي مردم را از جمهوري اسلامي بالا ببريم و همه ما به همين دليل وارد عرصه شده‌ايم.
‌سرپرست وزارت راه و ترابري كشور در ادامه گفت: ادغام وزارت راه و ترابري و مسكن بنا بر صلاح‏ديد رئيس جمهوري انجام شد كه تصميم گرفتند ماده 53 قانون برنامه پنجم را پيشاپيش اصلاح كنند.‌
نيكزاد ادامه داد: در اين ماده قيد شده است كه تا سال دوم برنامه پنجم توسعه وزارتخانه‌ها را از 21 به 17 وزارتخانه كاهش دهند و در اين زمينه ادغام اين دو وزارتخانه پيشاپيش صورت گرفت.
وزير مسكن و سرپرست وزارت راه و ترابري افزود: با وجود مشغله زياد و حجم كار بالاي راه و ترابري و در كنار آن حجم كمتر حوزه مسكن و شهرسازي با انسجام و پيگيري ويژه، كارها را به پيش مي‌بريم.
وي مديران و كاركنان بخش‌هاي مختلف وزارتخانه‌هاي راه و ترابري و مسكن را انسان‌هاي متعهد و متخصص خواند و اظهار داشت: يقين بدانيد اگر مسئوليت به‎عهده من باشد با رعايت انصاف و عدالت عمل مي‌كنم.
انتهاي پيام/ص*

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها