عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خسارت 27 ميليارد پوندي جرائم آنلاين در انگليس

خسارت 27 ميليارد پوندي جرائم آنلاين در انگليس
جمعه 29 بهمن 1389  02:04 ب.ظ

تازه‌هاي وب و اينترنت؛
خسارت 27 ميليارد پوندي جرائم آنلاين در انگليس

خبرگزاري فارس: جرائم آنلاين در سال 2010 براي انگليس 27 ميليارد پوند خسارت به ارمغان آورد.

به گزارش فارس به نقل از تك وب، صاحبان مشاغل و شركت هاي تجاري اين كشور بيش از هر گروه ديگري از اين حملات و جرائم زيان ديده اند. در ميان انواع جرائم، سرقت مالكيت معنوي و توطئه و جاسوسي بر ضد نهادهاي صنعتي در راس بوده است.
گزارش تازه اداره جرائم سايبر انگلستان نشان مي دهد جرائم آنلاين به تنهايي در سال 2010 حدود 21 ميليارد پوند خسارت به بار آورده اند و خسارات حاصل از بي توجهي به مالكيت معنوي بالغ بر 9.2 ميليارد پوند بوده است. در عين حال توطئه و جاسوسي بر ضد نهادهاي صنعتي موجب 7.6 ميليارد پوند خسارت شده است.
همچنين سرقت حساب هاي كاربري آنلاين هم به طور مستقيم باعث 1.3 ميليارد پوند خسارت شده و در همين حال سرقت اطلاعات حاصل از سرقت حساب هاي كاربري 1.3 ميليارد دلار ديگر خسارت به بار آورده است.
سهم دولت اين كشور از خسارات جرائم آنلاين در سال 2010 به 2.2 ميليارد پوند رسيده و در اين ميان تنها سرقت هويت ماليات دهندگان انگليسي 3.1 ميليارد پوند خسارت به دولت وارد كرده است.
انتهاي پيام/ح

ararar

ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها