عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مردم پاسخ دندان‌شكني به فتنه‌گران مي‌دهند‌

مردم پاسخ دندان‌شكني به فتنه‌گران مي‌دهند‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:55 ب.ظ

دفتر تبليغات اسلامي:
مردم پاسخ دندان‌شكني به فتنه‌گران مي‌دهند‌

خبرگزاري فارس: دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با صدور بيانيه‌اي اغتشاشات حوادث 25 بهمن ماه تهران را محكوم كرد و از عموم مردم براي شركت در راهپيمايي امروز دعوت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، در اين بيانيه آمده است: هنوز چند روزي از گراميداشت سي و دومين بهار انقلاب اسلامي و حضور پرشور و با بصيرت مردم انقلابي و متدين ايران در راهپيمايي گراميداشت 22 بهمن ماه نگذشته بود كه عده‌اي قانون شكن به بهانه حمايت از مردم مصر و تونس آرامش هموطنان را بر هم زده و موجب زخمي شدن چندين تن و شهادت يكي از دانشجويان بسيجي شدند.
در ادامه اين بيانيه آمده است: سؤال اينجا است، آيا اين اعمال غير قانوني و غير موجه به بهانه حمايت از ملت مسلمان مصر كه با خيزش عظيم اسلامي و مقاومت جانانه، ديكتاتور آمريكايي خود را به زباله‌دان تاريخ سپردند بود ، يا اين كه بهانه اي به منظور اثبات سرسپردگي به دستورات اربابان آمريكايي و اسرائيلي اصحاب فتنه به شمار مي‌رفت.
در اين بيانيه تاكيد شده است: بي شك دعوت سران فتنه به حضور مردم در خيابان‌ها به فرصتي براي سوء استفاده از عناصر مزدور و وطن فروش منافق تبديل شد و جاي آن دارد تا نهاد‌هاي مسئول امنيتي و قضايي ضمن برخورد با عوامل اغتشاشگر 25 بهمن ماه پاسخ مناسبي به عملكرد سران فتنه بدهند.
در بخش ديگري از اين بيانيه آمده است: مردم هوشيار و فهيم ايران با پيروي از ولايت مطلقه فقيه و بصيرت كامل، براي حفظ ارزش‌هاي نظام اسلامي، پايدار و استوار هستند و در برابر توطئه‌هاي دشمنان نظام اسلامي ايستادگي خواهند كرد تا از بروز هرگونه آسيب به انقلاب اسلامي خود جلوگيري كنند.
در اين بيانيه تصريح شده است: اين دفتر از مردم فهيم و انقلابي ايران اسلامي مي‌خواهد تا با حضور پرشور خود در راهپيمايي روز جمعه 29 بهمن ماه پاسخ دندان شكني به فتنه گران و استكبار جهاني دهند.
انتهاي پيام/خ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها