عضویت العربیة English
امام سجاد علیه‌السلام: [اى زینب] تو بحمداللّه عالمى هستى که نزد کسى تعلیم ندیدى و دانایى هستى که نزد کسى نیاموختى. بحارالأنوار، ج45، ص164

ملت با بصيرت ايران اسلامي فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند‌

ملت با بصيرت ايران اسلامي فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:56 ب.ظ

رئيس مجمع نمايندگان خراسان شمالي:
ملت با بصيرت ايران اسلامي فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند‌

خبرگزاري فارس: رئيس مجمع نمايندگان خراسان شمالي با اشاره به تحركات اخير سران فتنه گفت: ملت با بصيرت ايران اسلامي هيچگاه فريب فتنه‌گران را نمي‌خورند.

محمدرضا حسين‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: طاقت و تحمل مردم براي محاكمه فتنه گران به پايان رسيده و مردم خواستار برخورد جدي با سران فتنه هستند.
وي افزود: فتنه گران بايد طبق قانون و شرع پاسخگوي خون‌هاي ريخته شده و خسارت‌هاي وارد آمده به بيت‌المال در جريان فتنه باشند.
سخنگوي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: تحركات اخيري كه از سوي سران فتنه در داخل كشور انجام صورت گرفت نشان داد كه اين افراد از كشورهاي خارجي و بيگانگان براي دستيابي به اهداف پليد دستور مي‌گيرند تا كشور را به آشوب بكشند.
نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي بيان داشت: روشن شدن ميزان خباثت سران فتنه براي همه اقشار جامعه لازم بود، تا در صورت برخورد دستگاه قضايي حجت بر همه تمام باشد و حركت آنها در حوادث اخير اين زمينه را فراهم كرد.
وي تاكيد كرد: تحصن‌ها و قيام‌هاي مردم ايران اسلامي عليه فتنه گران طي روزهاي اخير نشان داد كه آنها خواهان اقدام قاطع قوه قضائيه در برخورد با اغتشاشگران و سران فتنه هستند.
حسين‌نژاد خاطرنشان كرد: ملت بصير ايران امروز نيز با راهپيمايي‌هاي خود پاسخ دندان‌شكني به فتنه‌گران خواهند داد.
وي گفت: نظام جمهوري اسلامي، نظامي مردمي است و مردم هيچگاه از دفاع و حمايت از اصول و آرمان‌هاي انقلاب و نظام دست نخواهند كشيد.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها