عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسئولان به مردم قول‌هاي عمل نشدني ندهند

مسئولان به مردم قول‌هاي عمل نشدني ندهند
جمعه 29 بهمن 1389  02:57 ب.ظ

فرماندار شيراز:
مسئولان به مردم قول‌هاي عمل نشدني ندهند

خبرگزاري فارس: فرماندار شيراز با بيان اينكه مسئولان قولي به مردم ندهند كه توان انجام آن را نداشته باشند، گفت: اگر وعده‌اي داده‌ايد كه عملياتي نمي‌شود صادقانه به مردم بگوييد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، حسين قاسمي صبح امروز در جمع مردم روستاي ظفرآباد با اشاره به خدمات بسياري كه نظام جمهوري اسلامي و دولت به نقاط محروم ارائه داده است اظهار داشت: عمق محروميت در روستاها بالاست و همت جمعي مسئولان را مي‌طلبد تا مشكلات نقاط محروم حل شود.
وي با اشاره به مشكل آب، برق و فضاي آموزشي در اين روستا ابراز داشت: 45 سال از زمان احداث دبستان روستاي ظفرآباد مي‌گذرد اما دانش‌آموزان در اين مدرسه با مشكل مواجه هستند.
وي تصريح كرد: رئيس سازمان آموزش و پرورش فارس خوب است از اين دبستان سركشي و نسبت به بهسازي، نوسازي و مرمت آن اقدام كند.
قاسمي گفت: تاكنون نسبت به نوسازي مدارس روستاي ظفرآباد بي‌توجهي شده است كه اين مهم بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد.
وي با بيان اينكه مديران بايد شيرازنشيني را رها كرده و به روستاها سركشي كنند بيان داشت: مسئولان و مديران بايد مشكلات روستاها را از نزديك ببينند تا بتوانند نسبت به حل آن اقدام كنند.
فرماندار شيراز با اشاره به مشكلات بهداشتي كه توسط اهالي مطرح شد خاطرنشان كرد: پيرو قولي كه رئيس مركز بهداشت شهرستان شيراز داده است از دوم اسفند ماه امسال آزمايشگاه روستاي ظفرآباد شروع به فعاليت مي‌كند ضمن اينكه دو پزشك نيز در اين روستا مستقر مي‌شوند تا مردم مشكل مراجعه به پزشك را نداشته باشند.
وي در ادامه به مشكل برق و كنتور برق در اين روستا اشاره و تصريح كرد: نسبت به حل مشكل برق اهالي روستاي ظفرآباد بي‌توجهي صورت گرفته و اين امر موجب نگراني اهالي شده است كه در اين راستا مسئولان برق موظف هستند هرچه سريع‌تر اين مشكل را حل كنند.
فرماندار شيراز از نماينده اداره برق خواست در دهياري ظفرآباد مستقر شود و هرچه سريع‌تر مشكل برق روستا را حل كند.
قاسمي با بيان اينكه مسئولان قولي به مردم ندهند كه توان انجام آن را نداشته باشند، گفت: اگر وعده‌اي داده‌ايد كه عملياتي نمي‌شود صادقانه به مردم بگوييد.
اين مسئول همچنين از حل مشكل آب در روستاي ظفرآباد طي دو ماه آينده خبر داد و افزود: آبفاي روستايي موظف است طي دو ماه آينده مشكل كمبود آ‌ب و كلرزني آن را حل كند.
در ادامه محمد جهانبخش ،بخشدار مركزي شيراز طي سخناني اظهار داشت: در دوران اصلاحات توجهي به نقاط محروم نشده است.
وي حل مشكلات نقاط محروم را ضروري دانست و تصرح كرد: بنا به فرموده امام راحل مستضعفان و محرومان صاحبان اصلي انقلاب هستند كه اين فرمايش وظيفه ما را در راستاي حل مشكلات آنها سنگين‌تر مي‌كند.
بخشدار مركزي شيراز در ادامه با انتقاد از عدم حضور برخي مسئولان در نقاط محروم ادامه داد: چگونه است كه برخي مديران زمان افتتاح پروژه‌هاي بالاي شهر به مراسم مي‌روند اما زماني كه بحث نقاط محروم مطرح مي‌شود رغبتي براي حضور نشان نمي‌دهند.
بخشدار مركزي شيراز در ادامه ضمن تشكر از مديران حاضر در جلسه، توجه بيشتر به روستاها را خواستار شد.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها