عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اغتشاشات اخير بن‌بست توهم سبز است‌

اغتشاشات اخير بن‌بست توهم سبز است‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:57 ب.ظ

معاون فرماندار تالش:
اغتشاشات اخير بن‌بست توهم سبز است‌

خبرگزاري فارس: معاون سياسي اجتماعي فرماندار تالش گفت: اغتشاشات اخير بن‌بست توهم سبز و روز سقوط فتنه‌گران به زباله‌دان تاريخ است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تالش، محمود هادي‌نژاد پيش از ظهر امروز در جلسه‌اي با حضور مسئولان برخي اداره‌ها و نهادهاي اين شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداري تالش با محكوم كردن حوادث 25 بهمن اظهار داشت: هر شخص يا گروهي با ولي فقيه و رهبر معظم انقلاب همسو نباشد عاقبت كار او به فتنه‌گري مي‌انجامد.
وي افزود: 25 بهمن، روز شكست سياسي و اعتقادي فتنه‌گران داخلي و خارجي بود كه فتنه‌گران در اين روز بار ديگر از مردم و ولايت فاصله گرفتند.
معاون سياسي‌اجتماعي فرماندار تالش با اشاره به فتنه‌هاي پس از انتخابات گفت: محاكمه سران فتنه خواست مردم و مسئولان از دستگاه‌هاي قضايي است.
وي افزود: كافران به اسلام و قرآن به دليل عدم پذيرش فلسفه و هدف آفرينش و انكار نظم كلي هستي، يكي از مهم‌ترين دشمنان نظم واقعي در هستي و جامعه محسوب مي‌شوند.
هادي‌نژاد با اشاره به اينكه فتنه‌گران نمي‌توانند در مسير درست تعالي و كمال حركت كنند، بيان داشت: فتنه‌گران با هر چيزي كه بر خلاف اعتقادات و باورهاي آنهاست به مخالفت بر مي‌خيزند و اجازه نمي‌دهند تا حقيقت روشن شود.
وي با اشاره به آيات قرآن كريم تصريح كرد: دشمنان اسلام و انقلاب با فتنه‌گري خود مي‌كوشند تا از گسترش فرهنگ توحيدي اسلام و نظام عدالت‌پرور آن جلوگيري كنند و اجازه ندهند تا اسلام در يك فضاي روشن و سالم به رشد و بالندگي ادامه دهد.
معاون فرماندار تالش با اشاره به راهپيمايي مردم اين شهرستان پس از نماز جمعه امروز، افزود: مردم شيعه و سني تالش امروز پس از خطبه‌هاي نماز جمعه شعار وحدت و مرگ بر فتنه‌گر را سر مي‌دهند.
وي اتحاد مردم ايران را پاسخ دندان‌شكني به دشمنان و متجاوزان دانست و اظهار داشت: اين اتحاد مي‌تواند دست دشمنان را از كشور كوتاه كند.
هادي‌نژاد خاطرنشان كرد: امروزه استكبار جهاني از هيچ كوششي براي ايجاد تفرقه و نفاق در بين مسلمانان فروگذار نيست و در صدد ايجاد اين تفرقه است كه مسلمانان جهان بايد با هوشياري هر چه بيشتر در مقابل آنها ايستادگي كرده و از ارزش‌هاي اسلام و انقلاب دفاع كنند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها