عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف مي‌شود‌

وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف مي‌شود‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:58 ب.ظ

نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) همدان:
وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف مي‌شود‌

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) استان همدان گفت: وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف پيش رو مي‌شود.

حجت‌الاسلام محمدولي رضوي‌راد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان ضمن گراميداشت هفته وحدت اظهار داشت: اين هفته بعد از پيروزي انقلاب، توسط امام خميني (ره) به نام هفته وحدت نامگذاري شد كه از طرف جامعه اهل سنت و تشيع نيز مورد اقبال قرار گرفت كه هدف آن توجه بيشتر به مشتركات بين دو فرقه است.
وي افزود: بين شيعه و سني مشتركات بسيار زيادي وجود دارد كه تأكيد و توجه به آن‌ها وحدت را موجب مي‌شود چرا كه دامن زدن به اختلافات بين دو فرقه آنان را از همبستگي، اتحاد و وحدت واقعي دور مي‌سازد و اين خطري براي جامعه اسلام است.
نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت: امر وحدت، خاص شيعه و سني نيست بلكه جامعه اسلامي نيازمند اتحاد و وحدت است و به تبع آن جامعه ما نيز نيازمند وحدت و همدلي است كه بر اين اساس همه جريانات سياسي نيز بايد حول محور ولايت وحدت را حفظ كنند.
اين مسئول تصريح كرد: اگر سران سياسي، اجتماعي و يا فرهنگي ما از نظر سلايق متفاوت هستند در امور مختلف بايد حول محور ولايت گردهم آمده و به اجماع و اتفاق برسند چرا كه به خاطر شكوفايي كشور و جامعه بايد وحدت داشته باشند.
رضوي‌راد با بيان اينكه كشور ما از قوميت‌هاي مختلف تشكيل شده و مذاهب شيعه و سني با هم و در كنار هم زندگي مي‌كنند، افزود: در چنين فضايي بايد وحدت را مطرح كرده و دنبال آن باشيم تا دشمن سو استفاده نكند و آسيبي به ما نرساند كه در اين راستا همه قوميت‌هاي ما بايد حول محور ولايت مطلقه فقيه گرد آيند.
وي تأكيد كرد: صحبت‌هاي امام خميني (ره) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري در باب وحدت بسيار زياد است كه در اين ايام همه ما بايد جمع شويم و اين سخنان ارزشي را در بين عموم مردم و مجامع علمي نيز تبيين كنيم تا به اين واسطه به موضوع وحدت توجه بيشتري شود.
نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين(ع) همدان ابراز داشت: دشمنان مانند گذشته همچنان به دنبال ايجاد تفرقه در بين مسلمانان هستند و آن چه كه مي‌تواند ما را در اين فضا محكم نگه دارد وحدت و وفاق است اگر چه مردم ما به اين امر توجه دارند.
اين مسئول بيان داشت: نخبگان سياسي و خواص بايد بيشتر به امر وحدت توجه كنند و اگر سلايق متفاوت دارند اتحاد و وحدت را نصب‌العين خود كنند چرا كه با وحدت و همدلي توانستيم در عرصه‌هاي مختلف به پيروزي برسيم.
رضوي‌راد تصريح كرد: در 9 دي سال گذشته همه مردم حول محور ولايت جمع شده و از ارزش‌هاي اسلامي و كيان انقلاب به درستي دفاع كردند و راهپيمايي 22 بهمن امسال نيز به دليل وحدت و همدلي بود كه باشكوه و بي‌بديل در سراسر كشور برگزار شد.
وي با بيان اينكه امسال در مناسبت‌هاي مختلف وحدت مردم را شاهد بوديم، ابراز داشت: همه حول محور ولايت بايد وحدت داشته باشيم و سلايق مختلف را در اصل وحدت وارد نكنيم.
نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين(ع) همدان تأكيد كرد: اگر اصل نظام، انقلاب اسلامي و حركت مردمي ما مورد تهديد قرار بگيرد بايد همه گروه‌ها به آن توجه داشته باشند و آحاد مردم جامعه به موضوع وحدت واقف شوند.
انتهاي پيام/ن10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها