عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: هر کس به شایستگی در حقّ خانواده‌اش نیکی کند، خداوند بر عمرش می‌افزاید. الکافی، ج8، ص219

وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف مي‌شود‌

وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف مي‌شود‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:58 ب.ظ

نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) همدان:
وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف مي‌شود‌

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) استان همدان گفت: وحدت حول ولي فقيه منجر به دستيابي به اهداف پيش رو مي‌شود.

حجت‌الاسلام محمدولي رضوي‌راد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان ضمن گراميداشت هفته وحدت اظهار داشت: اين هفته بعد از پيروزي انقلاب، توسط امام خميني (ره) به نام هفته وحدت نامگذاري شد كه از طرف جامعه اهل سنت و تشيع نيز مورد اقبال قرار گرفت كه هدف آن توجه بيشتر به مشتركات بين دو فرقه است.
وي افزود: بين شيعه و سني مشتركات بسيار زيادي وجود دارد كه تأكيد و توجه به آن‌ها وحدت را موجب مي‌شود چرا كه دامن زدن به اختلافات بين دو فرقه آنان را از همبستگي، اتحاد و وحدت واقعي دور مي‌سازد و اين خطري براي جامعه اسلام است.
نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت: امر وحدت، خاص شيعه و سني نيست بلكه جامعه اسلامي نيازمند اتحاد و وحدت است و به تبع آن جامعه ما نيز نيازمند وحدت و همدلي است كه بر اين اساس همه جريانات سياسي نيز بايد حول محور ولايت وحدت را حفظ كنند.
اين مسئول تصريح كرد: اگر سران سياسي، اجتماعي و يا فرهنگي ما از نظر سلايق متفاوت هستند در امور مختلف بايد حول محور ولايت گردهم آمده و به اجماع و اتفاق برسند چرا كه به خاطر شكوفايي كشور و جامعه بايد وحدت داشته باشند.
رضوي‌راد با بيان اينكه كشور ما از قوميت‌هاي مختلف تشكيل شده و مذاهب شيعه و سني با هم و در كنار هم زندگي مي‌كنند، افزود: در چنين فضايي بايد وحدت را مطرح كرده و دنبال آن باشيم تا دشمن سو استفاده نكند و آسيبي به ما نرساند كه در اين راستا همه قوميت‌هاي ما بايد حول محور ولايت مطلقه فقيه گرد آيند.
وي تأكيد كرد: صحبت‌هاي امام خميني (ره) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري در باب وحدت بسيار زياد است كه در اين ايام همه ما بايد جمع شويم و اين سخنان ارزشي را در بين عموم مردم و مجامع علمي نيز تبيين كنيم تا به اين واسطه به موضوع وحدت توجه بيشتري شود.
نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين(ع) همدان ابراز داشت: دشمنان مانند گذشته همچنان به دنبال ايجاد تفرقه در بين مسلمانان هستند و آن چه كه مي‌تواند ما را در اين فضا محكم نگه دارد وحدت و وفاق است اگر چه مردم ما به اين امر توجه دارند.
اين مسئول بيان داشت: نخبگان سياسي و خواص بايد بيشتر به امر وحدت توجه كنند و اگر سلايق متفاوت دارند اتحاد و وحدت را نصب‌العين خود كنند چرا كه با وحدت و همدلي توانستيم در عرصه‌هاي مختلف به پيروزي برسيم.
رضوي‌راد تصريح كرد: در 9 دي سال گذشته همه مردم حول محور ولايت جمع شده و از ارزش‌هاي اسلامي و كيان انقلاب به درستي دفاع كردند و راهپيمايي 22 بهمن امسال نيز به دليل وحدت و همدلي بود كه باشكوه و بي‌بديل در سراسر كشور برگزار شد.
وي با بيان اينكه امسال در مناسبت‌هاي مختلف وحدت مردم را شاهد بوديم، ابراز داشت: همه حول محور ولايت بايد وحدت داشته باشيم و سلايق مختلف را در اصل وحدت وارد نكنيم.
نماينده ولي فقيه در سپاه انصارالحسين(ع) همدان تأكيد كرد: اگر اصل نظام، انقلاب اسلامي و حركت مردمي ما مورد تهديد قرار بگيرد بايد همه گروه‌ها به آن توجه داشته باشند و آحاد مردم جامعه به موضوع وحدت واقف شوند.
انتهاي پيام/ن10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها