عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ايجاد فضاي وحدت و وفاق در جامعه وظيفه همگاني است‌

ايجاد فضاي وحدت و وفاق در جامعه وظيفه همگاني است‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:58 ب.ظ

استاندار اردبيل:
ايجاد فضاي وحدت و وفاق در جامعه وظيفه همگاني است‌

خبرگزاري فارس: استاندار اردبيل گفت: ايجاد فضاي وحدت و وفاق در جامعه وظيفه همگاني است و پيروزي و تداوم انقلاب نيز در سايه اين اصل محقق مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سيد حسين صابري پيش از ظهر امروز در مراسم جشن هفته وحدت در مسجد جامع عنبران با اشاره به ضرورت حفظ وحدت و همدلي در جامعه اين مدل حكومتي را مدل سياسي نهضت رسول گرامي اسلام برشمرد و اظهار داشت: انقلاب ما نيز به تاسي از همين نهضت و حركت با وفاق و همدلي ملت به سرانجام رسيده است.
وي با يادآوري اينكه تداوم انقلاب اسلامي تنها در سايه حفظ وحدت و يكپارچگي امكانپذير است، افزود: در جامعه‌اي كه اصل همراهي‌ها و دوستي‌ها جاي خود را به تضاد‌ها و تقابل‌ها بدهد در آن جامعه نمي‌توان از استمرار و استحكام سخني به ميان آورد.
صابري پيشينه انقلاب اسلامي را نيز پيشينه وحدت و همدلي عنوان كرد و گفت: 33 سال پيش نيز ملت ايران در سايه اين اصل ركن به صحنه آمدند و دشمن را با خفت و خواري از صحنه خارج كردند.
استاندار اردبيل با يادآوري اينكه كينه‌توزي‌هاي دشمنان نيز ناشي از همين وحدت همدلي است، گفت: دشمنان ما امروز بعد از امتحان شيوه‌هاي مختلف جنگ سرد و گرم به يك مدل جنگ نرم روي آوردند تا با خدشه وارد كردن به باورها و اعتقادات، اصل انقلاب و نظام ما را زير سئوال ببرند.
وي بيان داشت: اگر امروز عده‌اي نابخرد در داخل كشور به چنين فتنه‌گري‌ها دامن مي‌زنند نشانه آن است كه هرگز از روحيه وحدت آفرين ملت ما خبر ندارند و يا نمي‌دانند كه اين ملت شهيد داده و ايثارگر است.
صابري به تحكيم وحدت شيعه و سني و نشانه عالي ظهور اين وحدت در استان اردبيل اشاره كرد و يادآور شد: امروز در اين استان برادران سني‌نشين در كنار شيعيان در تفاهم و تعامل مناسبي هستند و هرگز نيز به دشمن فرصت خدشه و خللي را نمي‌دهند.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها