عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند ايادي استكبار هستند‌

كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند ايادي استكبار هستند‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:58 ب.ظ

فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان:
كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند ايادي استكبار هستند‌

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت: كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند و مباني نظام را زير سؤال مي‌برند و در بين مردم و نظام شكاف ايجاد مي‌كنند، ايادي استكبار هستند.

عبدالرضا آزادي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: هفته وحدت فرصتي است براي معرفي شخصيت و فضايل پيامبر عظيم‌الشأن اسلام (ص) و جامعه‌اي كه آن حضرت بنياد نهاد اساس آن بر توحيد، برادري، همدلي، مهر و مودت استوار است.
وي افزود: همه مسلمانان حول اصول ارزشي مشترك بايد گرد هم آيند و در مقابل دشمن مشترك بايستند و با آن مقابله كنند و در ايران نيز وحدت حول محور رهبري و ولايت فقيه امروز موجب عزت، عظمت و پيروزي كشور شده است.
فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت: همه معتقدان به انقلاب، نظام و آرمان شهدا بايد با توسل به حبل‌الله و حفظ وحدت در مقابل مستكبران و فتنه‌گران بايستند چون اگر آن‌ها ببينند كه ما با هم هستيم و به رهبر اعتماد داريم، قطعاً نمي‌توانند در صفوف اين ملت رخنه ايجاد كنند و كشور مي‌تواند الگوي ساير ملل دنيا باشد.
اين مسئول تصريح كرد: كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند و مباني نظام را زير سئوال مي‌برند و در بين مردم و نظام شكاف ايجاد مي‌كنند، ايادي استكبار هستند كه از خارج از كشور توسط آمريكا و انگليس هدايت مي‌شوند و حسابشان از ملت جدا است و كساني هم كه در قبال فتنه‌گران و اعمال وقيحانه آن‌ها سكوت مي‌كنند، دست كمي از فتنه‌گران ندارند.
آزادي افزود: در شرايط فعلي كه حق و باطل كاملاً شفاف است و دشمن با تمام وجودش براي تضعيف نظام ولايي و الهي ما مي‌كوشد، حركات افرادي كه در برابر فتنه‌گران سكوت اختيار كرده‌اند جايگاهي ندارد و اينان نيز همانند خود فتنه‌گران و عاملان آن هستند.
فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان بيان داشت: وحدت مقوله‌اي فكري و ايدئولوژيك دارد كه با اين وصف در هفته وحدت بايد بيشتر بر روي اين مباني تأكيد شود تا اين مفاهيم مشخص و بازشناسي شود تا همه مباني را بشناسند چرا كه با شناخت اين مباني اهميت اتحاد و همدلي اين مهم در جامعه نهادينه مي‌شود.
وي عنوان كرد: دستگاه‌هاي فرهنگي، دانشگاهيان و علما مسئوليت بيشتري در راستاي تبيين نقش وحدت و ترويج اهميت امر اتحاد در جامعه دارند كه بايد بر اساس چنين وظيفه خطيري برنامه‌ريزي كنند.
اين مسئول در پايان ابراز داشت: امروز پيام حزب‌الله و پيام ملت ما همان شعارهايي بود كه در راهپيمايي‌ بزرگ 22 بهمن داده شد و بر آرمان‌هاي انقلاب، اصل ولايت، استكبارستيزي و همدلي تأكيد داشت كه اين مباحث اصولي است كه مي‌تواند ملت بزرگ ما را در اوج نگه دارد و الگويي براي مسلمانان و مستضعفان دنيا باشد. ما بايد اين اصول را تقويت كرده و در مقابل فتنه‌گران ايستاده و ماهيت آن‌ها براي مردم بازگو كنيم.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها