عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند ايادي استكبار هستند‌

كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند ايادي استكبار هستند‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:58 ب.ظ

فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان:
كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند ايادي استكبار هستند‌

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت: كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند و مباني نظام را زير سؤال مي‌برند و در بين مردم و نظام شكاف ايجاد مي‌كنند، ايادي استكبار هستند.

عبدالرضا آزادي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: هفته وحدت فرصتي است براي معرفي شخصيت و فضايل پيامبر عظيم‌الشأن اسلام (ص) و جامعه‌اي كه آن حضرت بنياد نهاد اساس آن بر توحيد، برادري، همدلي، مهر و مودت استوار است.
وي افزود: همه مسلمانان حول اصول ارزشي مشترك بايد گرد هم آيند و در مقابل دشمن مشترك بايستند و با آن مقابله كنند و در ايران نيز وحدت حول محور رهبري و ولايت فقيه امروز موجب عزت، عظمت و پيروزي كشور شده است.
فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت: همه معتقدان به انقلاب، نظام و آرمان شهدا بايد با توسل به حبل‌الله و حفظ وحدت در مقابل مستكبران و فتنه‌گران بايستند چون اگر آن‌ها ببينند كه ما با هم هستيم و به رهبر اعتماد داريم، قطعاً نمي‌توانند در صفوف اين ملت رخنه ايجاد كنند و كشور مي‌تواند الگوي ساير ملل دنيا باشد.
اين مسئول تصريح كرد: كساني كه بر طبل تفرقه مي‌كوبند و مباني نظام را زير سئوال مي‌برند و در بين مردم و نظام شكاف ايجاد مي‌كنند، ايادي استكبار هستند كه از خارج از كشور توسط آمريكا و انگليس هدايت مي‌شوند و حسابشان از ملت جدا است و كساني هم كه در قبال فتنه‌گران و اعمال وقيحانه آن‌ها سكوت مي‌كنند، دست كمي از فتنه‌گران ندارند.
آزادي افزود: در شرايط فعلي كه حق و باطل كاملاً شفاف است و دشمن با تمام وجودش براي تضعيف نظام ولايي و الهي ما مي‌كوشد، حركات افرادي كه در برابر فتنه‌گران سكوت اختيار كرده‌اند جايگاهي ندارد و اينان نيز همانند خود فتنه‌گران و عاملان آن هستند.
فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان بيان داشت: وحدت مقوله‌اي فكري و ايدئولوژيك دارد كه با اين وصف در هفته وحدت بايد بيشتر بر روي اين مباني تأكيد شود تا اين مفاهيم مشخص و بازشناسي شود تا همه مباني را بشناسند چرا كه با شناخت اين مباني اهميت اتحاد و همدلي اين مهم در جامعه نهادينه مي‌شود.
وي عنوان كرد: دستگاه‌هاي فرهنگي، دانشگاهيان و علما مسئوليت بيشتري در راستاي تبيين نقش وحدت و ترويج اهميت امر اتحاد در جامعه دارند كه بايد بر اساس چنين وظيفه خطيري برنامه‌ريزي كنند.
اين مسئول در پايان ابراز داشت: امروز پيام حزب‌الله و پيام ملت ما همان شعارهايي بود كه در راهپيمايي‌ بزرگ 22 بهمن داده شد و بر آرمان‌هاي انقلاب، اصل ولايت، استكبارستيزي و همدلي تأكيد داشت كه اين مباحث اصولي است كه مي‌تواند ملت بزرگ ما را در اوج نگه دارد و الگويي براي مسلمانان و مستضعفان دنيا باشد. ما بايد اين اصول را تقويت كرده و در مقابل فتنه‌گران ايستاده و ماهيت آن‌ها براي مردم بازگو كنيم.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها