عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ائمه جمعه استان اردبيل فتنه اخير را محكوم كردند‌

ائمه جمعه استان اردبيل فتنه اخير را محكوم كردند‌
جمعه 29 بهمن 1389  02:59 ب.ظ

با صدور بيانيه‌اي؛
ائمه جمعه استان اردبيل فتنه اخير را محكوم كردند‌

خبرگزاري فارس: ‌امام جمعه اردبيل به همراه ديگر ائمه جمعه استان اردبيل با صدور بيانيه‌اي حركت اخير فتنه‌گران را محكوم كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در بيانيه امام جمعه اردبيل آمده است: برهان انقلاب اسلامي در منطقه اوج و سير صعودي و تلألو روزافزون و محبوبيت جهاني خود حجت نافذ و افن كدخدايان خون‌آشام دهكده جهاني را مفتضح و كام آنها را در غارت جهاني تلخ و خواب آنها را با فتح سنگر به سنگر به كابوس عظيمي مبتلا ساخته است.
در اين بيانيه كه پيش از ظهر امروز منتشر شد؛ آمده است: با اين حركت ناشيانه فتنه‌گران، مردم به ويژه نخبگان بصيرت مضاعف پيدا كردند و در تبعيت از ولايت فقيه چنان در صحنه به اين سر سپردگان خارجي تاخته‌اند كه گويي شيشه عمر آنها به پايان آمده است.
در بخشي از اين بيانيه با اشاره به شيطنت‌هاي مختلف ايادي استكبار در داخل تاكيد شده است: حركت‌هاي چند روز گذشته در دفاع از حريم ولايت و آرمان‌هاي انقلاب نشان داد كه شيطان را با تمام شيطنت‌هايش پشيمان كرده‌اند و غرب نيز فهميده كه در برابر انقلاب اسلامي هرچه بيشتر تكان بخورد سهمگين‌تر از گذشته قافيه را مي‌بازد.
در اين بيانيه با قدرداني از ملت بزرگ ايران در دفاع از حريم ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي بيان شده است: ملت بزرگ ايران امروز در مقام قضاوت، مسببان اين حوادث را به خاطر خيانتي بزرگ هرگز نخواهند بخشيد و با حضوري باشكوه در راهپيمايي روز جمعه بار ديگر شيطنت‌هاي دشمنان را محكوم مي‌كنند.
ائمه جمعه ديگر شهرهاي استان اردبيل نيز با محكوم كردن فتنه اخير به دست تعدادي فريب‌خورده از رئيس قوه قضاييه خواستند سران فتنه را كه خادمان واقعي آمريكا و رژيم صهيونيستي هستند به پاي ميز محاكمه بكشانند تا اين ملت به خواسته خود كه ايجاد امنيت و آرامش بيشتر در جامعه است، دست يابد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، مردم اردبيل نيز همچون ساير نقاط كشور ساعاتي ديگر بعد از نماز باشكوه جمعه با برگزاري راهپيمايي عظيم و گسترده از اقدامات فتنه‌گران ابراز انزجار كرده و خواستار برخورد قاطع با عوامل فتنه خواهند شد.
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اردبيل دقايقي پيش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبيل با اشاره به حركت اخير فتنه‌گران در آشوب‌هاي خود‌ساخته خياباني اظهار داشت: امروز ملت ايران با تاثيرگذاري در حركت‌هاي ديگر ملت‌ها به جايگاه عظيمي دست يافتند كه براي انحراف در اين مسير دشمن امروز به تفرقه، دو دستگي و ايجاد تنش در جامعه ما روي آورده است.
حجت‌الاسلام ولي نظرپور خاطرنشان كرد: عده‌اي كه اشتياق قدرت و پول آنها را كور كرده است همسو با خائنان به ملت در خارج از كشور دست به توطئه‌اي زده‌اند كه دود آن به چشمشان رفته و شرش نيز به خودشان باز مي‌گردد.
وي فتنه 25 بهمن را فتنه ناسپاسي در برابر نعمت‌ها و عظمت‌هاي الهي به اين نظام خواند و افزود: مردم با بصيرت استان اردبيل بعد از اقامه نماز جمعه، در فريضه عبادي و معنوي ديگر كه راهپيمايي عليه استكبار است شركت مي‌كنند تا اين حركت‌ها را محكوم كنند.
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اردبيل مسير راهپيمايي در اردبيل را از ميدان مصلي تا چهار راه امام اعلام كرد و گفت: در اين راهپيمايي حضور اقشار مختلف مردم به صلابت و جبروت آن مي‌افزايد.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها