عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه و صهيونيست‌ها در يك خط حركت مي‌كنند‌

سران فتنه و صهيونيست‌ها در يك خط حركت مي‌كنند‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:00 ب.ظ

امام جمعه ياسوج:
سران فتنه و صهيونيست‌ها در يك خط حركت مي‌كنند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه ياسوج گفت: سران فتنه و صهيونيست‌ها هدفي مشترك داشته و همگي در يك مسير حركت مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ياسوج حجت‌الاسلام سيد علي اصغر حسيني در خطبه اول نماز عبادي سياسي اين هفته شهر ياسوج با دعوت به رعايت تقوا و پرهيز از آلودگي و گناه به حديثي از امام صادق (ع) اشاره كرد و اظهار داشت: دين با پارسيايي و پاكي حفظ مي‌شود و اگر كسي بخواهد بي‌نياز باشد لازم است تنها به لطف پروردگار تكيه كند.
خطيب جمعه ياسوج با تبريك هفته وحدت به تمامي مسلمين و مردم ولايتمدار و عاشق پيامبر در استان كهگيلويه و بويراحمد افزود: امروزه دشمنان همه مسلمين جهان يكي بوده كه مي‌كوشند افتخارات جهان اسلام را مخدوش كرده، وحدت و يكدلي آنها را به هم زده تا اينكه بتوانند بر سرزمين‌هاي اسلامي حكومت كنند و منابع خدادادي آنها را به يغما ببرند.
حسيني افزود: امروزه اگر مسلمانان عزت و سربلندي مي‌خواهند بايد به فرامين پيامبر (ص) عمل كنند و يكي از اين فرامين كه موجب رهايي ممالك اسلامي از قيد و بند مستكبرين مي‌شود ظلم‌ستيزي و ايستادگي در برابر استكبار است.
خطيب جمعه ياسوج در ادامه گفت: يكي از ويژگي‌هاي بارز اخلاقي پيامبر پايبندي به نظم و انضباط بود كه در زمان كنوني مي‌توان با پيروي از آن سيره رسول خدا و به كار بستن نظم و انضباط در تمام امور بسياري از مشكلات اقتصادي و نابساماني‌هاي موجود در جامعه را از پيش رو برداشت.
حجت‌الاسلام حسيني در خطبه دوم نماز جمعه اين هفته ياسوج به شكوه روز 22 بهمن اشاره كرد و گفت: اين روز مايه عزت، سربلندي و عظمت انقلاب و نظام است كه در آن به دشمنان لجوج انقلاب تو دهني مي‌زنند و امسال ملت ايران سرزنده‌تر و پرخروش تر از هر سال در اين روز بزرگ شركت كرده و دشمنان را مأيوس و نااميد كردند.
وي گفت: عده‌اي ضد انقلاب، ضد دين و جداي از ملت به نام حمايت از مردم مصر و در واقع با پيوند با صهيونيست‌ها و منافقان و سلطنت‌طلبان حركت مذبوحانه‌اي انجام دادند كه براي هميشه تاريخ ضلالت خود را به معرض نمايش گذاشتند.
حسيني افزود: اربابان استكباري از حركت يك عده افراد ورشكسته خوشحال شدند غافل از اينكه عمر سياسي اين افراد تنها چند روز پس از انتخابات سال 88 تمام شده بود.
خطيب جمعه ياسوج تصريح كرد: اين عده آب به آسياب دشمن ريختند چرا كه با اسلام، قرآن، نظام و ولايت فقيه مخالف بوده و از سوي ديگر هيچ گونه عرق ملي و ميهني نيز ندارند.
وي گفت: پيوند ورشكستان سياسي با صهيونيست‌ها و سلطنت‌طلبان آشكار شد و نشان دادند كه همگي در يك خط حركت مي‌كند و هم‌اكنون ملت از قوه قضائيه مي‌خواهد با اين خود فروختگان طبق قانون برخورد كرده و آنان را به سزاي اعمالشان برسانند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها