عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه‌ گورشان را با دست خود كندند

سران فتنه‌ گورشان را با دست خود كندند
جمعه 29 بهمن 1389  03:01 ب.ظ

امام جمعه ايلام:
سران فتنه‌ گورشان را با دست خود كندند

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در استان ايلام گفت: قطعا سران فتنه‌ با دست خود گور خود را كندند، آنچه كه در روز 25 بهمن‌ماه اتفاق افتاد حضور سازماندهي شده گروهك‌هاي ضد انقلاب، منافقان و سلطنت‌طلب‌ها بود تعداد كم آنان براي همگان روشن شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، حجت‌الاسلام و المسلمين محمدنقي لطفي در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه شهر ايلام اظهار داشت: تحرك اخير سران فتنه و حاميان آنها در 25 بهمن سبب بركات فراواني براي نظام اسلامي و ملت قهرمان ايران خواهد شد.
وي ادامه داد: قطعا سران فتنه‌ با دست خود گور خود را كندند، آنچه كه در روز 25 بهمن‌ماه اتفاق افتاد حضور سازماندهي شده گروهك‌هاي ضد انقلاب، منافقان و سلطنت‌طلب‌ها بود تعداد كم آنان براي همگان روشن شد.
امام جمعه ايلام اضافه كرد: اين تحركات براي ايجاد آشوب، بلوا، اقدام بر ضد امنيت نظام و انقلاب اسلامي و تحت شعاع قرار دادن حضور بسيار گسترده و حماسي ملت قهرمان ايران در سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي طراحي شده بود.
لطفي تصريح كرد: اما به دليل عدم استقبال مردم تهران و ناكامي از اهداف خود اقدام به آتش‌زدن اموال عمومي و دولتي كردند.
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: با وجود تلاش وسيع و فراگير سرويس‌هاي اطلاعاتي و امنيتي رژيم نامشروع رژيم صهيونيستي و تمام گروهك‌هاي تابلودار ضد انقلاب اعم از منافقان كومله، بهايي‌ها، و اراذل و اوباش و بسيج تمام امكانات تبليغاتي، رسانه‌اي، ماهواره‌اي و حجم عظيمي از سايت‌هاي اينترنتي اما كمترين موفقيت را در تحريك مردم به دست آورند.
وي ادامه داد: نخستين دستاوردي كه جريان فتنه در روز 25 بهمن‌ماه براي همگان مشخص كرد سرپردگي سران فتنه به رژيم پليد صهيونيستي، آمريكاي جنايتكار و مجموعه ضد انقلاب خارج‌نشين بود.
امام جمعه ايلام اضافه كرد: آنقدر حجم اخبار پيرامون رابطه فتنه‌گران با سرويس‌هاي جاسوسي فراوان است كه كمترين شك و ترديدي براي كسي باقي نگذاشته است.
لطفي تصريح كرد: دومين ره‌آورد مثبت حادثه 25 بهمن‌ماه موج تنفر و انزجار مردمي عليه سران فتنه و خروش عاشورايي مردم شجاع و با بصيرت ايران و درخواست قاطع از دستگاه قضايي براي برخورد جدي با فتنه‌گران است.
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام در بخش ديگري از سخنانش به سالروز ميلاد با سعادت پيامبر اكرم (ص) اشاره كرد و گفت: رسول اعظم اسلام كامل‌ترين الگو بشريت در همه ابعاد است.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها