عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رمز ماندگاري و حفظ نظام تبعيت محض از ولايت است‌

رمز ماندگاري و حفظ نظام تبعيت محض از ولايت است‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:01 ب.ظ

حجت‌الاسلام ماندگاري:
رمز ماندگاري و حفظ نظام تبعيت محض از ولايت است‌

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت امناء موسسه روايت سيره شهداي كشور گفت: رمز ماندگاري و حفظ نظام تبعيت محض از ولايت و وحدت كلمه در همه شئون است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه، حجت‌الاسلام مهدي ماندگاري پيش از ظهر امروز در يادواره شهداي شهرستان روانسر و تيپ 129 ميثم در تالار وحدت اين شهرستان، اظهار داشت: بصيرت مردم نسبت به انقلاب و نظام اسلامي، تبعيت از ولايت و وحدت كلمه مهمترين عوامل براي خنثي كردن توطئه‌هاي دشمنان هستند.
وي افزود: پرچم افراشته ياد شهدا بايستي همچنان در سراسر كشور در اهتزاز بماند و نبايد بگذاريم اين پرچم بر زمين بيفتد و راه زنده نگه‌داشتن ياد شهدا و توسعه فرهنگ ايثار و شهادت، تقويت ايمان و حفظ بصيرت در جامعه است.
حجت‌الاسلام ماندگاري ادامه داد: رمز ماندگاري نظام اسلامي وحدت كلمه و تبعيت از رهبري و راه زنده نگه داشتن ياد شهدا تقويت ايمان و حفظ بصيرت و تلاش براي انتقال آن به نسل‌هاي بعد است.
وي با اشاره به رمز جاودانگي شهدا تصريح كرد: هركس جاودانگي، هدايت عزت، نصرت و حمايت مي‌خواهد بايد در مسير ايثارگري حركت كند و امروز جوانان ما بايستي با الگو گرفتن از سيره شهدا و پيروي از فرامين مقام عظماي ولايت، پيروان راستين شهدا باشند.
اين استاد حوزه و دانشگاه تاكيد كرد: مهم‌ترين سلاح ايران اسلامي در جنگ و تهديدات نرم، سلاح بصيرت است و حضور يكپارچه و منجسم ايران اسلامي در مقابله با ترفندهاي دشمنان نمونه بارز بصيرت مردم ايران است.
وي همچنين از برگزاري يادواره‌هاي شهدا به عنوان يكي از بهترين راه‌هاي انتقال مفاهيم ايثار و شهادت به نسل ‌هاي آتي خبرداد و برتداوم آن تاكيد كرد.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها