عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بايد وحدت را تقويت كنيم چراكه دشمنان مشتركي داريم‌

بايد وحدت را تقويت كنيم چراكه دشمنان مشتركي داريم‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:01 ب.ظ

امام جمعه اهل سنت عسلويه:
بايد وحدت را تقويت كنيم چراكه دشمنان مشتركي داريم‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه اهل سنت عسلويه گفت: امروز بايد وحدت را تقويت كنيم، چراكه ما دشمنان مشتركي داريم و خط و مرز دشمن مشخص است و بايد شيعه و سني اتحاد داشته باشند تا بتوانند در برابر دشمنان ايستدگي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، شيخ ‌ابراهيم محمدي در خطبه‌هاي امروز نماز جمعه اهل سنت عسلويه با توصيه خود و نمازگزاران به رعايت تقواي الهي اظهار داشت: بدون ترديد هيچ معروفي بالاتر از تقوا و پرهيزگاري نيست و اگر مي‌خواهيم نزد پروردگار آبرو داشته باشيم بايد تقوا را پيشه كنيم.
وي افزود: امروز ما مسلمانان بهترين كتاب و راهنما را داريم و هر كس به دستورات قرآن عمل كند برنده و پيروز است و قرآن بزرگترين كتاب در تمام تاريخ است.
امام جمعه اهل سنت عسلويه در ادامه با تبريك هفته وحدت خاطرنشان كرد: پيامبر اسلام(ص) محور وحدت شيعه و سني است و همه ما بايد از اخلاق و رفتار و سنت اين مرد بزرگ تبعيت كنيم و اگر اتحاد داشته باشيم هيچ وقت مغلوب نمي‌شويم.
محمدي تصريح كرد: پيامبر اكرم حضرت محمد(ص) داراي اخلاق بسيار خوب و منش والايي بودند و هيچ وقت بداخلاقي و ترشرويي نداشتند و همواره مشكلات مردم را رفع مي‌كردند و در راه رضاي خداوند خدمت كردند.
وي ابراز داشت: هر كس به در خانه پيامبر اسلام مراجعه مي‌كرد، نااميد برنمي‌گشت و حاجت مردم را برآورده مي‌كرد و همه خصايص نيكو و انساني در پيامبر اسلام (ص) جمع بود.
اين مقام مسئول با تاكيد بر لزوم وحدت بين شيعه و سني يادآور شد: امروز بايد وحدت را تقويت كنيم، چراكه ما دشمنان مشتركي داريم و خط و مرز دشمن مشخص است و بايد شيعه و سني اتحاد داشته باشند تا بتوانند در برابر دشمنان ايستدگي كنند.
محمدي افزود: هفته وحدت ابتكار معمار كبير انقلاب است و همه بايد در راستاي وحدت تلاش كنيم.
وي در ادامه با اشاره به سفر رئيس جمهور به استان بوشهر گفت: اين سفر بركات زيادي براي مردم در بر داشت و رئيس جمهور دستور داده كه مصوبات اجرايي شوند و از مسئولان انتظار داريم كه همانند رئيس جمهور به خدمتگزاري به مردم افتخار كنند.
امام جمعه اهل سنت عسلويه اظهار داشت: از نظر رئيس جمهور ايران، خدمت به مردم بالاترين افتخار است و تمام مسئولان و زيردستان رئيس جمهور هم بايد چنين منش و رفتاري را داشته باشند.
محمدي در ادامه با اشاره به تبديل بخشداري عسلويه به بخشداري ويژه عنوان داشت: عسلويه استحقاق فرمانداري را دارد و چه از نظر وسعت و چه از نظر جمعيت و چه از نظر تاسيسات عظيم نفت و گاز، عسلويه بايد فرمانداري داشته باشد و از مسئولان انتظار همراهي داريم.
وي اضافه كرد: اگر فرمانداري در عسلويه استقرار يابد بسياري از محروميت‌ها برطرف مي‌شود و مردم به خواسته واقعي خود مي‌رسند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها