عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه بايد به اشد مجازات محكوم شوند‌

سران فتنه بايد به اشد مجازات محكوم شوند‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:02 ب.ظ

امام جمعه بهنمير مازندران:
سران فتنه بايد به اشد مجازات محكوم شوند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه بهنمير در مازندران گفت: خواست و اراده مردم از قوه قضائيه اشد مجازات براي سران فتنه است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بهنمير، حجت‌الاسلام محمد حسن شريف تبار امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه بهنمير اظهار داشت: انقلاب اسلامي مختص امت اسلام نيست بلكه در جغرافياي ايران و به ويژه اهداف ضد استكباري انقلاب اسلامي ايران و انگيزه الهي آن و با رهبري معمار كبير انقلاب كه يك انسان وارسته و مخلص بوده شكل گرفته است.
وي افزود: خواسته هر مسلماني حاكميت اسلام در كشورش است و چون حاكميت كشورهاي اسلامي حاكميت وابسته بود مردم مسلمان منطقه مانند كشورهاي عربي و مصر نتوانستند به خواسته خود برسند.
شريف تبار بيان داشت: بعد از گذشت 32 سال، دستيابي انقلاب اسلامي به استقلال سياسي و پيشرفت فناوري هسته‌اي زمينه‌اي شد تا مردم مسلمان مصر، تونس و كشورهاي منطقه خاورميانه انقلاب را الگوي خود قرار داده و عليه حسني مبارك نيروي دست نشانده آمريكا قيام كنند.
وي افزود: انقلاب ايران حامي مستضعفان و همه مظلومان فلسطين است و در جنگ22روزه لبنان نقش اساسي داشته است.
شريف تبار تصريح كرد: رژيم صهيونيستي و آمريكا در 25 بهمن درصدد شدند تا چهره انقلاب را مخدوش كنند كه با برنامه‌ريزي از پيش تعيين شده سعي داشتنند حضور باشكوه مردم ايران را در22بهمن كه باعث قوت قلب مردم جهان بوده جريحه‌دار كرده و شيريني اين پيروزي را به كام مردم ايران و مردم منطقه تلخ كنند و الگو بودن ايران را زير سوال ببرند كه ناكام ماندند.
وي با اشاره به اينكه توطئه منافقين داخلي و خارجي در 25 بهمن با شكست مواجه شده است، بيان داشت: در 25 بهمن تعدادي ارازل و اوباش وارد ميدان شده و چنين تصور مي‌كردند مردم نيز با آنها هماهنگ خواهند شد ولي نه تنها مردم با آنها همكاري نكرده بلكه رسوايي و ننگ براي فتنه‌گران و آمريكا و اسرائيل را به بار آورد.
امام جمعه بهنميرتصريح كرد: به نمايندگي مردم بهنمير از قوه قضائيه تقاضا داريم با قاطعيت با فتنه‌گران و سران فتنه برخورد كنند.
شريف تبار با اشاره به سخنان امام علي (ع) در خطبه پنج نهج البلاغه افزود: در دوران فتنه امواج فتنه‌ها را با كشتي‌هاي نجات درهم شكنيد زيرا كشتي نجات همان ولايت فقيه و رهبري است.
وي در پايان افزود: از همگان مي‌خواهيم با اتحاد و وحدت زير سايه ولي فقيه زمان حضرت آيت الله خامنه‌اي و امام انقلاب در حفظ انقلاب كوشا بوده و از خدمات دولت پرتلاش احمدي‌نژاد تشكر مي‌كنيم.
انتهاي پيام/خ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها