عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شهادت وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ است‌

شهادت وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ است‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:02 ب.ظ

فرماندار سربيشه:
شهادت وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ است‌

خبرگزاري فارس: فرماندار سربيشه گفت: شهادت هدف اصلي نيست بلكه وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ‌تر مثل نجات، هدايت و رستگاري است.

به گزارش خبرگزاري فارس ازبيرجند، سيد عليرضا حسيني صبح امروز در يادواره شهداي عشاير در روستاي نازدشت اظهار داشت: شهادت هدف اصلي نيست بلكه وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگتر است.
وي افزود: منبع اصلي سفره با بركت شهادت، قرآن كريم و سيره پيامبر (ص) است كه قرآن براي نسل‌هاي آينده بشارتي بسيار ارزنده داشته است.
فرماندار سربيشه تصريح كرد: در جنگ تحميلي دفاع از هجوم ناجوانمردانه دشمن با اذن رهبر و ولايت فقيه بوده است.
حسيني ادامه داد: دفاع بي‌بديل سبب شد كه امروز پيروزي‌هايي را در سطح جهان داشته باشيم.
وي با اشاره به اينكه وصيت‌نامه شهدا نيز تاكيد بر تنها نگذاشتن ولايت فقيه و رهبر دارد، گفت: مردم در زمان جنگ با تمام وجود از آنچه داشتند كمك مي‌كردند.
فرماندار سربيشه با اشاره به تولد پيامبر (ص) گفت: صراحت آيه قرآن كريم اين است كه ما پيامبر (ص) را فرستاديم تا بشارت دهنده، انظار دهنده و دعوت‌كننده مردم به خدا باشد.
حسيني با اشاره به شهيدان گفت: وقتي نخستين قطره خون شهيد بر زمين مي‌ريزد تمام گناهانش آمرزيده شده و حيات جاودانه پيدا مي‌كند و به اين دليل همه بزرگان درخواست شهادت را داشته‌اند.
وي دليل شكست اصلي اسرائيل در مقابل حزب الله لبنان را باز شدن باب شهيد و شهادت دانست و از حضور مردم و عشاير غيور كه در تمام مراسم و صحنه‌ها حضور فعال دارند تقدير و تشكر كرد.
رئيس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان جنوبي نيز در اين مراسم گفت: به فرموده امام (ره) عشاير ذخاير انقلاب هستند و در بهترين زمان به ياري نظام و انقلاب آمدند.
محمدرضا عرب‌پور با اشاره به سران خود فروخته آمريكايي كه در كشور تونس جلوي نماز، قرآن و حجاب را گرفته بودند، گفت: مردم اين حكام را بيرون كردند و اين دين‌ورزي‌ها كه ايجاد شده است با عقل بشري قابل محاسبه نيست.
وي با اشاره به سخني از امام رضا (ع) گفت: همچنان كه امام رضا (ع) فرمود وقتي خدا كاري را اراده كند عقل مردم را مي‌گيرد و بعد از آن به آنها برمي‌گرداند مشيت الهي بر اين است كه همه دشمنان خدا ذليل شوند.
رئيس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان جنوبي ادامه داد: امروز انقلاب اسلامي به رهبري امام (ره) و مقام معظم رهبري همه جهان را فرا گرفته است.
عرب‌پور با اشاره به هفته وحدت يادآور شد: امروز وحدت بايد سرلوحه كارمان باشد و هر كس دعوت به تفرقه بكند به جبهه دشمن و نفاق كمك كرده است.
انتهاي پيام/غ20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها