عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

شهادت وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ است‌

شهادت وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ است‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:02 ب.ظ

فرماندار سربيشه:
شهادت وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ است‌

خبرگزاري فارس: فرماندار سربيشه گفت: شهادت هدف اصلي نيست بلكه وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگ‌تر مثل نجات، هدايت و رستگاري است.

به گزارش خبرگزاري فارس ازبيرجند، سيد عليرضا حسيني صبح امروز در يادواره شهداي عشاير در روستاي نازدشت اظهار داشت: شهادت هدف اصلي نيست بلكه وسيله‌اي براي رسيدن به اهداف بزرگتر است.
وي افزود: منبع اصلي سفره با بركت شهادت، قرآن كريم و سيره پيامبر (ص) است كه قرآن براي نسل‌هاي آينده بشارتي بسيار ارزنده داشته است.
فرماندار سربيشه تصريح كرد: در جنگ تحميلي دفاع از هجوم ناجوانمردانه دشمن با اذن رهبر و ولايت فقيه بوده است.
حسيني ادامه داد: دفاع بي‌بديل سبب شد كه امروز پيروزي‌هايي را در سطح جهان داشته باشيم.
وي با اشاره به اينكه وصيت‌نامه شهدا نيز تاكيد بر تنها نگذاشتن ولايت فقيه و رهبر دارد، گفت: مردم در زمان جنگ با تمام وجود از آنچه داشتند كمك مي‌كردند.
فرماندار سربيشه با اشاره به تولد پيامبر (ص) گفت: صراحت آيه قرآن كريم اين است كه ما پيامبر (ص) را فرستاديم تا بشارت دهنده، انظار دهنده و دعوت‌كننده مردم به خدا باشد.
حسيني با اشاره به شهيدان گفت: وقتي نخستين قطره خون شهيد بر زمين مي‌ريزد تمام گناهانش آمرزيده شده و حيات جاودانه پيدا مي‌كند و به اين دليل همه بزرگان درخواست شهادت را داشته‌اند.
وي دليل شكست اصلي اسرائيل در مقابل حزب الله لبنان را باز شدن باب شهيد و شهادت دانست و از حضور مردم و عشاير غيور كه در تمام مراسم و صحنه‌ها حضور فعال دارند تقدير و تشكر كرد.
رئيس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان جنوبي نيز در اين مراسم گفت: به فرموده امام (ره) عشاير ذخاير انقلاب هستند و در بهترين زمان به ياري نظام و انقلاب آمدند.
محمدرضا عرب‌پور با اشاره به سران خود فروخته آمريكايي كه در كشور تونس جلوي نماز، قرآن و حجاب را گرفته بودند، گفت: مردم اين حكام را بيرون كردند و اين دين‌ورزي‌ها كه ايجاد شده است با عقل بشري قابل محاسبه نيست.
وي با اشاره به سخني از امام رضا (ع) گفت: همچنان كه امام رضا (ع) فرمود وقتي خدا كاري را اراده كند عقل مردم را مي‌گيرد و بعد از آن به آنها برمي‌گرداند مشيت الهي بر اين است كه همه دشمنان خدا ذليل شوند.
رئيس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان جنوبي ادامه داد: امروز انقلاب اسلامي به رهبري امام (ره) و مقام معظم رهبري همه جهان را فرا گرفته است.
عرب‌پور با اشاره به هفته وحدت يادآور شد: امروز وحدت بايد سرلوحه كارمان باشد و هر كس دعوت به تفرقه بكند به جبهه دشمن و نفاق كمك كرده است.
انتهاي پيام/غ20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها