عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اختصاص 1000 ميليارد ريال توسط وزارت نفت به عمران و آباداني كنگان‌

اختصاص 1000 ميليارد ريال توسط وزارت نفت به عمران و آباداني كنگان‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:04 ب.ظ

امام جمعه كنگان خبر داد:
اختصاص 1000 ميليارد ريال توسط وزارت نفت به عمران و آباداني كنگان‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه كنگان از اختصاص 1000 ميليارد ريال توسط وزارت نفت به عمران و آباداني كنگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، حجت‌الاسلام محمود محمودي در خطبه‌هاي امروز نماز جمعه كنگان با توصيه مردم به رعايت تقوا اظهار داشت: كسي كه گناه را كوچك بشمارد در واقع به سمت گناه مي‌رود و وقتي قبح گناه شكسته شود بدبختي انسان را به دنبال دارد.
وي در ادامه با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در ديدار با مردم آذربايجان افزود: حضور مردم در صحنه دفاع از انقلاب بسيار مهم و ارزشمند است و وقتي مردم در صحنه باشند دشمنان نمي‌توانند به ما زور بگويند و همه ما بايد پشت سر رهبري باشيم و از ايشان تبعيت كنيم تا مملكت به سمت پيشرفت حركت كند.
امام جمعه كنگان خاطرنشان كرد: در هفته‌اي كه گذشت، مردم ولايت‌مدار استان بوشهر از هيئت دولت و رئيس جمهور به گرمي استقبال كردند و به دشمنان ثابت كردند كه مردم همواره پشتيبان مسئولان هستند.
محمودي از تخصيص يك‌هزار ميليارد ريال توسط وزارت نفت به كنگان خبر داد و تصريح كرد: در تفاهمنامه‌اي كه بين وزارت نفت و استانداري بوشهر و فرمانداري كنگان و منطقه ويژه منعقد شده، منطقه ويژه پارس جنوبي موظف است كه‌ 100 ميليارد تومان را طي دو سال براي مسائل عمراني، آموزشي و فرهنگي و ورزشي به شهرستان كنگان بدهد و اين امر بسيار ارزشمند است كه لازم است از فرماندار كنگان و استاندار بوشهر و مسئولان منطقه ويژه و وزارت نفت تقدير كنيم.
وي ادامه داد: انتخاب بيمارستان كنگان به عنوان بيمارستان معين صنعت نفت نيز كار بزرگي است كه در سفر سوم دولت انجام شد و اين امر سبب مي‌شود كه از نظر نرم‌افزاري و سخت‌افزاري شاهد پيشرفت اين بيمارستان باشيم و در زمينه جذب پزشك متخصص نيز مشكلات رفع مي‌شود.
امام جمعه كنگان در ادامه با اشاره به فتنه جديد فتنه‌گران در روز 25 بهمن گفت: بار ديگر فتنه‌گران مردم را فرا خواندند و مي‌خواستند جنگ خياباني راه بيندازند كه با هوشياري ملت ترفند آنها خنثي شد.
محمودي بيان داشت: در روز 25 بهمن مشخص شد كه مسئله آنها انتخابات نيست و بحث نظام مطرح بود و ما بايد هوشيار و بيدار باشيم و در برابر فتنه‌گران بايستيم.
وي ابراز داشت: من هميشه ابا داشته‌ام كه از موسوي و كروبي نام ببرم ولي امروز از اينها مي‌پرسم كه چرا مي‌خواهيد مفسده كنيد و هدفتان چيست.
امام جمعه كنگان همچنين از مردم خواست در راهپيمايي در پايان نماز جمعه حضوري پررنگ داشته باشند و سران فتنه را محكوم كنند.
محمودي در پايان از برگزاري رزمايش علويون در كنگان تقدير كرد و از سرهنگ حق‌شناس فرمانده سپاه به دليل برگزاري مناسب اين مراسم تجليل كرد.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها