عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيامبر اسلام (ص) با محبت راه سعادت بشري را نشان داد‌

پيامبر اسلام (ص) با محبت راه سعادت بشري را نشان داد‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:04 ب.ظ

امام جمعه بشرويه:
پيامبر اسلام (ص) با محبت راه سعادت بشري را نشان داد‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه بشرويه گفت: پيامبر مكرم اسلام با معجزه محبت و بخشش و مهرباني مسير سعادت را روشن ساخت.

به گزارش خبرگزاري فارس از بشرويه، حجت‌الاسلام محمد شمس‌الدين ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه شهرستان با تبريك ايام مسعود ميلاد پيامبر اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: خداوند متعال با اعطاي وجود مقدس حضرت رسول حيات هميشگي و نور اميد به جامعه بشري داد.
امام جمعه بشرويه با اشاره به جايگاه اشرف مخلوقاتي انسان در قرآن كريم يادآورشد: پيامبر اسلام(ص) در مسير تبيين و تحكيم اين جايگاه انسان با استفاده از معجزه رحمت و رأفت و مرحمت اسلامي به گونه‌اي جامعه اسلامي را مديريت كرد كه بسياري از دشمنان قسم خورده اسلام نيز جذب و محو آن شدند و در زمره بهترين ياران ايشان قرار گرفتند.
شمس‌الدين ادامه داد: اوج اين رأفت اسلامي در جريان فتح مكه نمودار شد كه پيامبر اسلام(ص) به محض شنيدن زمزمه انتقام از سوي پرچمدار سپاه اسلام پرچم را از دست او گرفتند و آن را با شعار امروز روز مرحمت است به دستان توانمند حضرت علي‌(ع) سپردند.
وي ادامه داد: به ابتكار و تفكر عميق و الهي حضرت امام اين ايام به نام هفته وحدت ناميده شد و اين وحدت و انسجام نه در اين ايام كه براي هميشه لازم و ضروري است.
امام جمعه بشرويه با اشاره به مشتركات مذاهب اسلامي از جمله توحيد و معاد و نبوت و قرآن و قبله واحد گفت: دشمن با استفاده از اندك نقاط اختلافي سعي در ايجاد اختلاف و دشمني در ميان امت اسلامي دارد.
وي حيات مبارك امام صادق(ع) را دوران باروري و شكوفايي اسلام ناب محمدي دانست و ادامه داد: به لحاظ شرايط زماني فرصتي براي امام پيش آمد تا بتواند آزادانه‌تر عمل كند و امام نيز از اين موقعيت نهايت استفاده را برد و با تربيت شاگردان مكتب تشييع و تفكر علوي را بسط و اشاعه داد.
خطيب جمعه بشرويه به حضور بي نظير مردم در راهپيمايي 22بهمن اشاره كرد و افزود: دنياي اسلام مسير بيداري و بازيافتن عزت خود را در الهام گيري و الگوبرداري از انقلاب ايران ديده است.
حجت‌الاسلام شمس‌الدين با اشاره به فتنه 25بهمن گفت: استكبار و صهيونيسم به شدت از موج بيداري اسلامي آنهم با الگوبرداري از انقلاب اسلامي هراسناك است و به هر طريق سعي در خنثي‌سازي آن دارد.
وي طراح اصلي اين حركت ساختگي و رسانه‌اي را استكبار جهاني و اجراكننده آن را عناصر شكست خورده داخلي دانست.
امام جمعه بشرويه راهپيمايي بعد ‌از نماز‌جمعه امروز را در سراسر كشور حركت بزرگ ديگري در اعلام بيزاري ملت بصير ايران اسلامي از استكبار و عناصر خودفروخته آنها و سران فتنه ناميد.
امام جمعه بشرويه در پايان سالروز شهادت سيد‌عباس‌موسوي دبيركل حزب‌الله لبنان را به دست خونخواران صهيونيستي تبريك و تسليت گفت.
در پايان نماز جمعه امروز بشرويه مردم با در دست داشتن پرچم و پلاكارد با حضور در راهپيمايي اعلام انزجار از فتنه‌گران فرياد مرگ‌بر موسوي و مرگ بر كروبي سر دادند.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها